חנוכה 2019 – זה היה החג שהיה

במזג אויר מאתגר אבל עם הרבה מזל – יצאנו לדרך עם שפע אירועי חנוכה:

ערב מתנדבים – הוקרה לפעילי בצוותים בועדות ובעשיה לאורך כל השנה – בסימן האור. עם קצת סיכומים, מתוקים, הרבה צחוקים, כוס יין ומרק. היתה חגיגת מתנדבים שמחה ועליזה

מסיבת חנוכה – בסימן “אור הדורות” ובכוח מקומי, בריקוד, שירה, נגינה ודרמה חגגנו טקס מלא כל טוב. עם מופע אש שהכניס את כולנו לאוירה וסופגניות שקצת איחרו להגיע אבל היו טעימות להפליא. מדליקי הקרות השנה – משפחות רמת דוד של 3 ו 4 דורות. היה מרגש!

ויומיים אח”כ – מופע קסמים ומסיבת פול-מון של אורות וצבעים. סטיב הפתיע אותנו במגוון קסמים והפתעות – ולאחריו קיפצצנו ושמחנו עם אורות מנצנצים, איפור והרבה קפיצות.

בסופ”ש יצאנו לטיול כריסמס בכפר יאסיף עם המדריך יותם שהכיר לנו את כפר יאסיף כמו את כף היד – טעמנו כנאפה והתארחנו בכנסיות ובבית מקומי – חזרנו הביתה עיפים ומרוצים.

ומפגשי משפחות במסגרת “דלתות מאירות” כ 35 משפחות שלקחו חלק במשחק והדליקו יחד נר בחנוכה – גם קצת לפני וקצת אחרי אבל שמחו להיפגש.

תודה רבה לצוות המסור והמקצועי שהרים לנו חג שמח וחמים – אתי רם, הדס ברקוביץ, רועי פוסמינק, רוית להב, נעמה אלגם, אפרת רוזנברג, חן פודין, אור זמיר, אודי שוסטרמן ותומר שטרן. ולבני ובנות הזוג בכל העזרה מסביב.

להילה טל על האיפור.

לסמדר רבן ויעל הרמלין על פרויקט הצנצנות במסגרת ה”קיטור”. וליוס רבן על החלון המרהיב שקישט את ימי החג בחדר האוכל. לרותם וקס על התערוכה הנוסטלגית של 9 עשורים בחדר האוכל. למורן שבתאי על העזרה עם הערב מתנדבים.

תודה למועצה האזורית עמק יזרעאל על התמיכה באירועי החג השונים

לניר לביא על התיעוד והתמונות שמזכיר לנו שוב ושוב כמה כייף היה לנו

שנת 2020 מלאה ומוצלחת לפחות כמו 2019…

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן