יום הזיכרון ויום העצמאות 2018

יום הזכרון והעצמאות… 70 שנה לא הולכות ברגל. וכך גם אצלנו. השנה התוכנית היתה לחגוג בגדול, בנוסטלגיה, בהומור, בגאווה – והתכנית הושלמה בזכות צוות חזק ועקשן שהלך על הטוב ביותר והצליח.

יום העצמאות מורכב בקיבוץ מטקס יום הזכרון וערב יום העצמאות.

להפקת החג שותפים אנשי קיבוץ רבים, בראשם צוות החג, שידו הייתה בכל ושחלקו מקים את החג שנה רביעית ברציפות :

סמדר זינגר וקרינה ניניו – על טקס יום הזכרון, איילת פרסמן, רן שורנזון ושירי שטייף על טקס יום העצמאות, דני יניב, אלעד מוצרי, חיים שטיין, גיא חונה וסיגלית סלע – על האוכל והפעילויות בערב יום העצמאות,

עדי קליגר בהובלה ובלוגיסטיקה, ושי שהפכה להיות חלק מהצוות והייתה שם לתפוס את כל מה שנופל.

תודה לנוער המדהים שלנו שסחב כל כך הרבה, הקים איתנו, הפעיל את התחנות, עמד ליד קברי הנופלים והיה שם כשהצטרכנו אותו – איתמר קוניק, דניאל שדה, עידו לוסקי, איתי יניב, עידו קליגר, נעמי פיין, טל גלר, אביב ישראל, גיל יניב, נועה קדם, קאי שורנזון, תהל קדם, רומי שחר, פז וולוצקי, עידן אשכנזי, גל ניר, נעמה בן-דור.

תודה למופיעים המקסימים שאותם ראיתם על הבמה, ומאחורי הקלעים לנעמי ודובי גדרון, דב רכס וענת קנריק על תרומת סיפורים מהווי הקיבוץ, למיכל גולני, אביב מלכי ורוני ניר על כתיבת החידון בבית הקפה, לנטלי שורנזון על ריקוד הגן, לעוזרים הרבים בהקמה ובפירוק שהתגייסו רבתי ועזרתכם היתה במקום הנכון ובזמן הנכון.

תודה לרועי בירן על הקמת המבוך, על כתיבת טקסט מובחר ועזרה מול הנוער יחד עם עטר, לגלית סמילנסקי על העזרה בארגון העוגות, ליוסי קליגר על תליית הדגלים, לבועז שביט על באלות החציר, ליהשוע דמסקי על התורן החדש, ליעל דגני על סידור הג’ימבורי, לאלי וחן על העזרה בתאורה, ליוני על פלייליסט השירים, לשרית בר על הויטרינה ולרינקה על החומר מהארכיון. זה המקום גם להודות לרינקה על מסירות רבת שנים של סידור שולחן הנופלים.

לעידן אילוז על הצילום בוידיאו. לערן פלקנבורג על ההתגייסות והמקצועיות ברמה הכי גבוה בתאורה והגברה לתפארת.

תודה רבה לכולם!

נתראה בחגיגות ה 71.​​​

לצפיה בטקס יום הזיכרון לחצו כאן

לצפיה בטקס יום העצמאות לחצו כאן

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן