01/05/2020 • עדכוני קורונה

 

1 מאי 2020

עדכון לחברים בנושא הקורונה

1 במאי – פועלי כל העולם התאחדו! , להלן העדכון לחברים:

  • חינוך – חזרה מדורגת ללימודים בכיתות – הבלבול וקבלת ההחלטות בדקה ה-90, יוצרת חוסר וודאות וחוסר בטחון. יחד עם זה ניתן גם להבין את מקבלי ההחלטות במדינה שמנסים לקבל החלטות במציאות לא ברורה ולא מגובשת שמתהווה ומתבהרת מיום ליום – כולם עושים מאמץ כי החזרה לבתי הספר והגנים תהיה בטוחה עד כמה שניתן הן לילדים והן לצוותים החינוכיים.

ברמת דוד – אנו מתנהלים בכפוף להנחיות – ביום ראשון יתחילו ללמוד בבתי הספר ילדי א’ עד ג’ בלבד – לאחר הלימודים יחזרו לבתי ההורים. ביום שני יחלו ללמוד כיתות יא’ ויב’ .

חשוב להיעזר בסבלנות ולתת למערכות לחזור לשגרת לימודים בעידן הקורונה. הלחץ לא מוסיף לא לתלמידים ולא למערכת.

  • מרפאת שיניים – עם האישור לפתוח את מרפאות השיניים ( מכבי פתחה את המרפאות לטיפולים רגילים רק אתמול ) , אנו נערכים לפתוח את המרפאה בשבוע השני של חודש מאי. בימים הקרובים ניערך מבחינת הציוד וההנחיות החדשות על מנת שנחזור לספק את השירות המיטבי בצורה מוגנת למטופלים ולצוות.

החברים מוזמנים לפנות לגלי / מיכל

  • שמירה על הבריאות – אנחנו מבקשים לחזור ולהזכיר כי הקורונה ממשיכה לאיים על בריאותנו, כל עוד לא יהיה חיסון או תרופה למגיפה חייבים להמשיך ולהיזהר, חייבים להמשיך ולקיים את הנחיות משרד הבריאות – שמירה הגיינת ידיים – עטיית מסכת פנים במרחבים הציבוריים (בעיקר במבני ציבור בקיבוץ, וביציאה מחוץ לקיבוץ ) – שמירה על ריחוק חברתי.

בואו נמשיך להגן ביחד על בריאותנו ועל בריאות ילדנו.

שבת שלום

ומוזמנים לפנות אלינו בכל עניין:

צוות צחי”ק

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן