02/10/2020 • עדכוני קורונה וחג סוכות

 

עדכון לחברים בנושא הקורונה

ערב סוכות, הסגר המהודק עדיין לא מצליח להקטין את מספר הנדבקים, ונראה כי הוא יימשך גם מעבר לחול המועד סוכות, האתגר הנוכחי הוא לבנות שגרת חיים שמצד אחד שומרת עלינו מהקורונה ומצד שני שומרת עלינו כלכלית ורגשית.

קורונה בבית עיינות

בשורות טובות מבית עיינות – הבוקר שוב הגיעו תשובות שליליות לכל הבדיקות של הדיירים והצוות. הצוות שנדבק מתחיל לחזור לעבודה ונראה כי אנחנו מתחילים לחזור לשגרה ( תחת אילוצי הקורונה ).

בקרוב נתחיל לקלוט דיירים חדשים דבר שיקל מאוד מבחינה כלכלית על תקציב הבית.

קורונה בקיבוץ

אין חדש מהדיווח האחרון – נכון לאתמול היו בקיבוץ 3 חולים, היום יותם קושניר מסיים את הבידוד ובשבוע הקרוב יסיימו אותו רון והבנות. בנוסף יש כ- 20 מבודדים בקיבוץ.

פעילויות ההפגה לילדי הקיבוץ – מיום ג’ אנו מפעילים מתווה חדש – לילדי הגיל הרך נפתחו מתחמים בהם ניתן להגיע באופן עצמאי ולהתאוורר בצורה ממוגנת. לילדי הגנים ממשיכות ההפעלות בקבוצות קטנות באוויר הפתוח , ולילדי החינוך החברתי פעולות הפגה לאחר סיום הלימודים בזום. בהזדמנות הזאת אנחנו חוזרים ומבקשים לשמור על ההנחיות לעטיית מסכות , ושמירה על ריחוק חברתי והימנעות מהתקהלות.

חשוב לזכור כי אם לא נשמור על ההנחיות ואם חו”ח מצב הקורונה בקיבוץ ידרדר נמצא את עצמנו סגורים בבתים בלי יכולת לשמור על שגרה מסוימת שחיונית כל כך לילדים ולשלווה של הוריהם…

מרכולית

רכשנו מדחום לכניסה למרכולית , יש כפפות ומסכות בכניסה וכולם מתבקשים לשמור על ההנחיות על מנת שנוכל לשמור על המרכולית פתוחה ובטוחה.

אנו שבים ומזכירים שלא להכניס ילדים קטנים למרכולית – זה מגדיל את הצפיפות ומסכן את האוכלוסיות בסיכון.

התחדשות

גג הפעוטון הבוגר חודש– לאחר נזילות מידי חורף, הרעפים הישנים הוחלפו , בוצע בידוד וחידוש ארגז הרוח והמרזבים, ואנו מוכנים לחורף יבש וחם – בתוך מבנה הפעוטון.

תעלת ניקוז חדשה – לאורך המדרכה מתחת לבית ילדים “שחף” מעל פעוטון הצעיר ובית התינוקות – לאחר שבחורף שעבר חווינו הצפות שהגיעו עד בתי שכונת השרון – בוצע טיפול יסודי בתעלה ובמעברי המים לקראת החורף.

חלל עבודה משותף לעובדים מהבית

אנחנו בודקים היתכנות להשמיש מבנה ציבור לטובת חברים שזקוקים למקום עבודה שקט עם אינטרנט, מזגן ושירותים. מי שיוזמה כזו תוכל לתת לו פתרון בתקופה מאתגרת זו מוזמן לשלוח הודעה לשי. נקדם את הענין בהתאם לביקוש.

אושפזיןout

למרות שסיימנו להכין סוכות מושקעות , צו השעה הוא ליהנות מהם עם המשפחה הגרעינית בלבד. בואו נשמור על עצמנו ועל בני ביתנו ונקטין את הסיכוי שחצי קיבוץ יהיה בבידוד …

זה בידיים שלנו

מוזמנים לפנות לחברי אלינו בכל עניין ישירות ואו דרך השבילים:

אביב מן 052-5255658

שי בירן 052-8346805

רותם וקס 050-7258820

צוות צחי”ק

חג שמח, אביב מן.

—————————————————————————————————-

חג סוכות בפתח עם שלל אירועים מותאמים לתקופה המאתגרת:

מחר, יום שבת, הפנינג שמח וחגיגי עד הבית משעה 11:00
רכב מוזיקה, בירות, מופע אקרובטיקה ועוד…
🚗🛺🍻🍦🚗🛺🍻🤸‍♂️
לו”ז משוער למופע אקרובטיקה:
11:00 רחוב הפקאן
11:30 ליד בית הרופא
12:00 תחילת שביל האלון
12:20 כיכר בית עינות
13:00 כיכר מסטרס
13:20 ליד הצריף הירוק
13:40 תחילת שביל הערבה
14:00 דרך האלה
🎹🎤🎧🎹🎧🎤
רכב המוזיקה יתחיל בכיכר מסטרס-הצריף הירוק-עד שביל האורן-שכונת השרון-שיכון החורש-שביל התאנה-כיכר בית עינות עד כיכר מסטרס. שמעתם מוזיקה? בואו להתפנק בבירה קרה וגלידה.
😷😷😷😷😷😷😷
כולם מתבקשים לשמור על הנחיות המרחק, להטות מסכות ונבקש לא ללוות את העגלות והמופעים על מנת להימנע מהתקהלות.
🍔🍔🍔🍔🍔🍔🍔
מי שהזמין המבורגר המשלוח יגיע אליכם הביתה בין 12:00 ל 13:00. (המבורגר בלחמניה)
תודה רבה וחג שמח.
צוות החג
🌾🍃🌾🍃🌾🍃🌾🍃

ביום שלישי ניפגש בזום לשעשועון מלך הטריויה – בשעה 20:30. פרס שווה למלך.

ביום חמישי נארח את מרינה אקילוב לסטנד אפ בשעה 21:00 אצלכם בסלון

בימים ראשון עד שישי בסוכה המרכזית על במת חדר האוכל תתפרסם חידה יומית נושאת פרסים. את התשובות ניתן לשלוח לשי. ביום הבא יפורסם הפיתרון, החידה הבאה והזוכה מאתמול. בואו לבקר מידי יום ולראות מה התחדש.

לצפיה בפרסום החג לחצו כאן

מצפים לכם באירועים השונים.

צוות החג

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן