04/03/2018 • מה קורה בבית

לחברים שלום

הדיווח משולחן מנהל הקהילה יכלול הפעם מספר עדכונים שוטפים וגם פרסום של מכרזים ונהלים בהתאם להחלטות ההנהלה והאסיפה.

1.מרכזון חדש

התיק לקבלת טופס 4 הוגש לקבלת אישור אכלוס סופי – אנו מניחים שהאישור יתקבל בימים הקרובים, וההערכות לפתיחת המרכזון בעיצומן.

אמנם היה תכנון ש”גזירת הסרט” בנוכחות ראש המועצה תיתבצע לפני כניסת הנערים למבנה – אולם בגלל קושי בהתאמת לוחות הזמנים הטקס הרשמי יידחה להמשך. הנערים אמורים לעבור למתחם החדש בימים הקרובים וכעת נשאר רק לדאוג שנשמור ביחד על המבנה והציוד שימשיך לשרת את הנעורים לשנים רבות.

2.עידכוני ביטוח

בהמשך להחלטת האסיפה להעביר את ביטוח הבתים הפרטיים לאחריות החברים אני מצרף לדיווח הנחיות מרז אשכנזי – אחראי הביטוח וכן לוחות זמנים למפגשים בנושא:

  1. מצורף אישור עריכת ביטוח – לחצו כאן – אותו יש להעביר עם חתימה מקורית ורק אז יבוטל הביטוח על שם החבר בביטוח חקלאי. מי שלא יעביר ימשיך להיות מבוטח עד סוף השנה בביטוח קולקטיבי של ביטוח חקלאי דרך הקיבוץ – ויחוייב בסך של 80 ₪ לחודש.
  2. מינואר 2019 מי שלא יעביר אישור ביטוח הקיבוץ יעשה על חשבונו ביטוח פרטי דרך ביטוח חקלאי ויחייב את החבר בתקציב לאחר שהחבר יעביר את אישור הביטוח הקיבוץ יפסיק את הביטוח ויזכה את החבר בהפרש
  3. יש לזכור כי החבר רשאי לעשות ביטוח בכל חברת ביטוח והקיבוץ אינו משפיע על התהליך ובתנאי שהחבר יעביר לקיבוץ את טופס ה”אישור על עריכת ביטוח” חתום.

תזכורת: נקבע מפגש חברים במועדון 60+ להערב, יום ראשון בשעה 20:00.

מפגשים אישיים לחתימה מול סוכן ביטוח נציג של הביטוח החקלאי יתקיימו בימי רביעי וחמישי ה 7-8/3 ברישום מראש. מוזמנים להירשם בטבלה המצורפת או אצל שי בטלפון 052-8346805. יש להגיע לפגישה עם ת.ז ואמצעי תשלום. הפגישות יתקיימו במועדון 60+

בנוסף בכל שאלה בעניין הביטוח ניתן לפנות לרז אשכנזי הזמין לשאלות בטלפון 050-6204393

3.ועדת נוי

עקב הפער הגדול שיש בין שביעות הרצון של הציבור ממצב הנוי , לבין המאמצים המושקעים ע”י צוות הנוי והתחושה כי נעשה הכל במשאבים המוגבלים הקיימים החלטנו להקים ועדת נוי שאמורה לגשר על הפערים.

תפקידיה של הועדה:

שיפור הממשקים בין הנוי לחברים

הגדרת מדיניות ויעדים לטיפוח הנוי ולשימור עם הסביבה הקיבוצית

שותפות בתכנון הנוי ומראה הקיבוץ

גיבוש פתרונות לדילמות בנושאים הנוגעים ל: איכות סביבה , גינון ציבורי מול פרטי , פעולה בתקציב מצומצם וכו’

ליווי ופיקוח על התקדמות התוכניות השנתיות של הנוי והחצר

הועדה תכלול את מנהל הנוי, מנהל התשתיות, מנהל הקהילה ונציגי ציבור

ותיבחר בהנהלת הקיבוץ.

חברים המעוניינים לכהן כנציגים מוזמנים לפנות אלי במייל [email protected]

4.בריכת שחיה

שוקי סיים שנים רבות של ניהול בריכה מצויין עם שביעות רצון גבוהה של החברים מתפקודו כמנהל ומאיכות השירות הבריכה. בתאריך 9.1 פורסם ב ” מה קורה בבית ” מכרז למפעיל בריכה . מכיוון שהועברו אלינו פניות של חברים שלא ראו את המכרז אנו מפרסמים מכרז חדש למפעיל – מכיוון שעונת הרחצה מתקרבת המכרז ייסגר בתאריך 10.3:

לצפיה במכרז לחצו כאן.

5.נוהל סליקת חיובים

עקב התרחבות התופעה של ביטול כרטיסי אשראי של חברים, התכנסה ההנהלה לדון בנושא. בדיון אושר נוהל סליקת חיובי חברים הנמצא בקובץ מצורף. יש לזכור כי חברים המבטלים את כרטיסי האשראי שלהם מקשים על ההתנהלות הכספית של הקהילה ועלינו לעשות כל מאמץ להסדיר את העניין מול אותם חברים.

6.חיובי חברים על עבודות תחזוקה במגרשיהם

עם התקדמות בתהליכי השיוך הקנייני, הועברה האחריות על הדירות לחברים המשייכים. בעקבות פניות של חברים כי לא ברור איזה חלק מהתשתיות נשאר באחריות הקיבוץ קיימה ההנהלה דיון בנושא והחליטה כי:

  1. באזורים בקיבוץ בהם יש תשתיות חדשות: הקיבוץ אחראי עד ראש המגרש
  2. באזורים בקיבוץ בהם התשתיות לא שודרגו: הקיבוץ ממשיך להיות אחראי עד הקיר החיצוני של הבית.
  • עם זאת, מי שגר באזורים בהם התשתיות לא שודרגו, אך במסגרת שיפוץ שדרג את התשתיות בעצמו, יוחרג מההחלטה לגבי התשתיות שלא שודרגו. הנושא יובא לבחינה נוספת בעוד שנתיים

7.התנהלות תקציבית חדשה

עם אישור תקציב 2018 באסיפה – אנו ניגשים לביצוע מידי של ההחלטות. מכיוון שהתקציב אושר לאחר תחילת השנה ההחלטות בעלות משמעויות הכספיות יבוצעו רטרואקטיבית מינואר 2018 – וזאת על מנת לא ליצור גירעון תקציבי.

בברכת שבוע טוב,

אביב מן

מנהל הקהילה

——————————————————————————————–

מהנעשה בתרבות ובקהילה

*אחרי עדלאידע והפנינג מוזיקלי ושמח במיוחד (תמונות בקרוב) פנינו ליום שישי הקרוב – מסיבת פורים בנושא “מה את/ה רוצה להיות כשתהיה גדול?”. השנה נפתח את הסילו כבר בשעה 21:00 לקהל הפנסיונרים+- עם שירים אהובים בווליום המתאים, בינגו ועוד.. ובהמשך המסיבה הרגילה עם שלל הפתעות. יהיה שווה לבוא!

*ערב נשים 13/3. צוות הנשים עמל על ערב מפנק מלא כל טוב. עם פאנל מקומי מעצים, החלפת בגדים ונשנושים טעימים. יום ג’ הבא בשעה 20:30 בסילו. מחכות לכן.

*בתאריך 18/3 תתקיים הרצאה מרתקת של עמותת אחת מתשע עם סיפורה האישי של אורה זמר על מחלת הסרטן שעברה. מוזמנים גברים ונשים להרצאה מעצימה ומיוחדת. שבוע לאחר מכן ב25/3- נקיים סדנא מעשית לגילוי מוקדם של המחלה. הסדנא בהרשמה מראש בלבד. ניתן להירשם אצל שי.

*טיול חברים אביבי לגלבוע. בהדרכת רוני ניר.יום שני ה 19/3. לפרטים והרשמה מוזמנים לפנות לרוני, רינקה ושי.

*את פסח השנה נחגוג בסימן “עושים סדר“- יריד אביבי שיכלול דוכני מכירה של יוצרים מקומיים ושוק החלפת בגדים ומשחקים. נשמח לפניות אנשים שרוצים למכור את התוצרת שלהם: אוכל, עוגות, קרמיקה, קוסמטיקה, אומנות, תכשיטים ועוד ועוד מוזמנים לפנות לרותם או שי. ובנוסף תתחילו לארגן ולשמור בגדי תינוקות, ילדים, נשים וגברים במצב טוב וכן משחקים, צעצועים, בובות ועוד במצב תקין ושלם. ותביאו איתכם ביום של היריד.

חג פורים שמח

שי, רכזת קהילה.

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן