07/06/2018 • מה קורה בבית

לחברים שלום

מצורף הדיווח הדו שבועי משולחן מנהל הקהילה

1.בבריכה – 2018

עונת הרחצה נפתחה ביום שישי האחרון, המים קרירים וצלולים והמדשאות מוריקות. צוות הבריכה מוריה עודד ונועם המציל סיימו את ההכנות לפתיחת העונה, וכעת עוסקים בהתנהלות השוטפת ובתכנון ותיאום האירועים הפרטיים, הפעלות התרבות ואירוח החינוך החברתי. כולם מוזמנים לשחות וליהנות בצורה זהירה ובטוחה.

2. היערכות לדיווח שנתי למס הכנסה

ביום שני התקיים במועדון 60+ מפגש של חברי קיבוץ עצמאיים עם רו”ח סילביה רוטברט שהסבירה את המשמעויות של ההתנהלות החדשה מול רשויות המס בעיקר לחברים העצמאיים. יזמים עצמאים שלא היו במפגש מוזמנים לפנות אלי או להנה”ח על מנת לקבל את המכתבים אותם חייבים השנה לצרף לדוחות השנתיים שאתם מגישים.

חשוב מאוד שכלל החברים יעבירו דיווח להנה”ח של הקיבוץ על כל תשלום שהם קיבלו בשנת המס ב- 2017 מ”יגיע כפיים” – עבודה , פנסיה וכו’ – ומי שלא יעשה כן צפוי לקנסות ממס הכנסה וגם הקיבוץ צפוי לקבל קנסות בגין דיווח לא נכון, וקנסות אלה יוטלו על החבר !

3. קול קורא לנציגי ציבור בצוות צמיחה דמוגרפית

בעקבות הצורך לתכנן ולנהל את הצמיחה הקיבוצית בצורה סדורה הוחלט בהנהלה להקים צוות צמיחה דמוגרפית – לצפיה בהגדרת התפקיד לחצו כאן

חברים המעוניינים לקחת חלק בצוות מוזמנים לפנות אלי או לשי . נציגי הציבור ייבחרו בהנהלת הקיבוץ.

4. ועדת נוי חדשה

הועדה הוקמה וקיימה כבר שני מפגשים. הפרוטוקולים יופצו לחברים באמצעות אתר הקיבוץ. בשלב הראשון נעסוק בתכנון הנוי והחצר הקיבוצית אשר תאושר במוסדות הקיבוץ. ולאחר מכן יעסוק הצוות בבניית תכנית עבודה רב שנתית לביצוע התוכנית ובפיקוח על ביצוע התוכניות.

5. אירוח מבקשי מקלט בקיבוץ

באסיפה רבת משתתפים בנוכחות נציגים מהתנועה הקיבוצית וראש המועצה אייל בצר אושרה הצעת הצוות לאירוח שתי משפחות של אימהות חד הוריות וילדיהן לתקופה של עד שנתיים בקיבוץ רמת דוד. למרות החששות שחלקם באו לידי ביטוי באספה ועל המדרכות נראה כי הקהילה שלנו לקחה על עצמה משימה חשובה וראויה. כראשונים בעמק -עם רוח גבית מהמועצה והעומד בראשה, עם תכנית מסודרת ומאוזנת ועם צוות רחב ומחויב נראה כי סיכויי ההצלחה הם גדולים וכי המהלך יתרום לקיבוץ רמת דוד גם מבחינה ערכית, גם מבחינה חינוכית וגם מבחינה חברתית.

שבת שלום

אביב מן, מנהל הקהילה

—————————————————————————————————

מהנעשה בתרבות ובקהילה

מחר אנחנו יוצאים לטיול מיוחד ברמת הגולן – יש עוד כמה מקומות אחרונים על האוטובוס אם מישהו עוד מעוניין להצטרף – שווה וכדאי..

ביום שלישי הקרוב יתקיים הפנינג שבוע הספר במקביל לשוק עד הבית על דשא ליד גן המשחקים, עם שוק ספרים קח-תן, משחק חפש את המטמון – ספרים למשפחות ופינת יצירה. יהיה גם דוכן פלאפל למעוניינים.תביאו ספרים לשוק החלפות!

בערב תתקיים הרצאה של נעמה אגוזי בנושא מענין ולא מוכר – החפרים הארץ ישראלים בזמן מלחמת העולם השניה. בשעה 20:00 במועדון 60+.

ביום רביעי ניפגש בסילו למפגש מסכם של התהליך הקהילתי בחינוך והצגת תוכנית הישום לשנה הקרובה. יום רביעי בסילו – כולם מוזמנים. לפרסום לחץ כאן

וכמה תאריכים שכדאי לשריין:

ב 30/6 נקיים אירוע סוף שנת חוגים וכולכם מוזמנים לצפות בילדנו המוכשרים.

ב 27/7 יתקיים מפגש צעירים על האש בבריכה בחסות צוות צעירים – לגילאי 20-35. (לבנים ולתושבים). בהמשך יצאו הזמנות אישיות ובנתיים שריינו את התאריך ועדכנו את הבנים שלא נמצאים בקיבוץ – האירוע מיועד גם להם.

במהלך יולי אוגוסט נקיים “חמישי פעיל” עם פעילות ספורטיבית, הקרנת סרט ומכירת אוכל. פרטים בהמשך…

 

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן