08/05/2020 • עדכוני קורונה ומה קורה בבית

 

8 מאי 2020

עדכון לחברים בנושא הקורונה

בתחילתו של סופ”ש אביבי , להלן העדכון לחברים:

  • כללי: אנו נמצאים בסיומו של השלב הראשון בהתמודדות עם נגיף הקורונה ומקווים שלא תהיה עוד התפרצות, אשר תחזיר אותנו לשלב ההסתגרות בבתים. הקיבוץ חוזר אט אט לשגרה, אמנם מציאות חדשה ושונה, אבל עדיין שיגרה – האחריות על הניהול השוטף חוזרת מהצחי”ק להנהלות הקיבוץ – תהליך שאמור להסתיים בשבועות הקרובים. החל ממחר נתחיל להוציא פרסומים במתכונת הרגילה – מה קורה בבית.
  • חינוך – מערכות הגיל הרך והחינוך החברתי ייפתחו החל מיום ראשון, אנו עושים כל המאמץ שהכול יהיה חלק, למרות שההנחיות מהמדינה משתנות חדשות לבקרים. על כולנו לגלות סבלנות ואורך רוח ולתת לילדים בטחון בחזרה המבורכת לשגרת פעילות. אנו מעריכים כי לאחר מספר ימי הרצה המערכות יתייצבו ונוכל לייצר שגרה ברורה.
  • ביטחון – החל מיום א’ הקרוב ייפתח גם שער הבריכה בבקרים על מנת לאפשר זרימת תנועה בטוחה לבי”ס קישון.
  • גני משחקים ומגרש מקורה – אין עדיין אישור רשמי לחזור ולהשתמש במתקנים אלה, עם זאת אנו נסיר את הנעילה מהמגרש המקורה – יש לזכור כי השימוש הוא באחריות המשתמש. הפעלת החוגים לילדים תתחיל לאחר שיינתנו הנחיות הפעלה של משרד הבריאות .

חשוב להיעזר בסבלנות ולהישאר רגועים ולתת למערכות לחזור לשגרת לימודים בעידן הקורונה. הלחץ לא מוסיף לא לתלמידים ולא למערכת.

  • מרפאת שיניים – המרפאה שבה לעבוד ותתחיל את פעילותה ביום ראשון הקרוב 10/5 בשעה 15:00. המעוניינים לתאם תור מוזמנים לפנות ליהודיתי וקס 050-550-8911
  • צוות סיוע כלכלי – הצוות ממשיך בעבודתו בסיוע לחברים הן במיצוי זכויות והן בסיוע של הקיבוץ. החברים מוזמנים להמשיך ולפנות לגלי וייס / מיכל חליווא.

ולעצמאים מבנינו – הקיבוץ בשיתוף “מעברים בעמק” מעוניינים להפעיל לחברים תכנית BOOST לעסקים לבעלי העסקים ברמת דוד. התוכנית היא ליווי אישי מקצועי של 2 פגישות אישיות, ליווי מקוון וממוקד ע״י פאנל של בעלי עסקים/מומחים עיסקיים לטובת יציאה מהמשבר. להרשמה מוזמנים לפנות לשי.

  • שורה תחתונה – הקורונה עוד לא יצאה מחיינו , אבל אנחנו לומדים מידי יום להתמודד איתה בצורה טובה יותר. אנחנו כבר יודעים מה צריך לעשות כדי להקטין את החשיפה ונותר לנו רק לבצע זאת ולשמור על הבריאות שלנו ושל ילדינו.

————————————————————————————————–

תרבות בבית בתקופה הקרובה:

*ביום שני 11/5 – ערב ל”ג בעומר – נקיים פעילות קציר העומר וקליעה למטרה בגינה הקהילתית – בשתי קבוצות ובהרשמה מראש עם מגבלת התקהלות של עד 50 איש בכל פעם. קבוצה ראשונה מ 17:00עד 18:00 וקבוצה שניה מ 18:00 עד 19:00.

בשעה 20:00 ובשעה 21:00 נקיים הרקדה עם מיטל במגרש המקורה בשתי קבוצות בהרשמה מראש.

פרסום והרשמה יצאו בקרוב.

*ביום חמישי 17/5 נקרין סרט בדשא חדר האוכל בשעה 19:30 ובשעה 21:00. תידרש הקפדה על הנחיות ושמירת מרחק – פרטים ההמשך.

*חג שבועות מתקרב והפרסום עם כל פרטי החג יצא ממש בקרוב – בנתים – שרינו לכם את יום החג – 29/5 יום שישי לשפע הפתעות ברחבי הקיבוץ שמתכנן לכם צוות החג. טקס הביכורים יצולם וישודר בערב החג.

שבת שלום

צוות צחי”ק

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן