08/07/2018 • מה קורה בבית

לחברים שלום

מצ”ב הדיווח הדו שבועי על הנעשה בקהילה.

1. הסדרת תנועה בצומת הקישון

צומת הקישון ( בכניסה לבית הספר ) מהווה מזה זמן רב מפגע תעבורתי שרק במזל עדיין לא גרמה לנפגעים. החיבור בין שדה ראייה מוגבל שאינו מאפשר לראות את הבאים מכיוון צפון ( מכיוון שער הורטיגו ) לבין רכבים הממהרים להסעות הבוקר, אשר “חותכים” את הנתיב השמאלי , יוצר סיכון יומיומי. כדי להסדיר את התנועה בצומת ביצענו סימון על הכביש של הנתיבים ובכוונתנו להוסיף תמרורים בשתי הכניסות לצומת המסוכנת. אנו פונים לכל משתמשי הצומת לגלות ערנות ולנהוג בזהירות ובאחריות.

ולא לשכוח שעדיף לאבד רגע בחיים מאשר את החיים ברגע !!!

2. קול קורא לחברים בוועדת הקלפי

ועדת הקלפי הקיבוצית מכהנת מזה שנים רבות ועלתה דרישה לרענן את החברים בוועדה, ולבצע בחירה פורמלית מחודשת של כלל חברי הועדה.

חברים המעוניינים לקחת חלק בוועדה ו/או מעוניינים לקבל פרטים על פעילות ועדת הקלפי מוזמנים לפנות אלי או לשי.

3. עדכון מישיבות ועדת הנוי

כזכור בועדת הנוי שהוקמה יושבים החברים הבאים- נציגי ציבור: עדי קליגר, איילת מילר, שרית בר, ערן פלקנבורג ואביב בארי. נציגי ממסד: יניב כץ, יוסי מלכי ואביב מן.

הועדה קיימה את ישיבתה השלישית וכעת עוסקת בנושא הגדרת גבולות האחריות בין הציבורי לפרטי ובדרך לחבר את החברים למשמעות גבולות אלה. בנוסף בחנה הועדה את חלוקת המשאבים בין מתחמי הנוי הקיבוצי ובנחיצות ובאפשרות להפנות משאבים ממרכז הקיבוץ למתחמי נוי אחרים.

דיווחים נוספים בהמשך.

4. טיפול בגני המשחקים

בעקבות דרישת המועצה לעמוד בתקני הבטיחות בכל גני המשחקים או לסגור אותם החלטנו להשמיש את גן המשחקים הצפוני ( ליד השער הירוק ) ולהעמיד אותו בתקינת הבטיחות. הגן עבר הסדרה , ושני הגנים עברו בהצלחה את בדיקת הבטיחות. בימים הקרובים אנו מתכוונים לסיים את שלב השיפוץ של הגן הצפוני בשתילת דשא חדש והגן יעמוד לרווחת ההורים והילדים.

בגן המרכזי אנו מתכוונים בתקופה הקרובה לרכוש פחים קטנים וכן למצוא פתרון להגדלת השטחים המוצלים בגן.

5. הקמת צוות התייעלות

כחלק משלים לתוכנית הצמצומים בהוצאות הקהילה אשר אושרה בקלפי, בחרה הנהלת הקיבוץ חברים לצוות התייעלות : איתי קולונימוס, נעמי גידרון, אירית מלכי ואביב מן. הצוות נפגש בפעם הראשונה כאשר המיקוד הוא יצירת התייעלות הן בנושא כוח האדם וכן בחינה של הטמעת תהליכים אשר יביאו לחסכון הוצאות שאינן כוח אדם – בענפי הקהילה.

6. בקשה לפניות בנושא ליקויים בתשתיות

על מנת לצמצם את זמן הטיפול בליקויי תשתיות ועל מנת שנוכל ליצור תוכנית ותיעדוף לטיפול בליקויים בתשתיות הציבוריות, התחלנו בתהליך של איסוף נושאים ומפגעי תשתיות הדורשים טיפול. החברים מוזמנים להפנות ליוסי מלכי מפגעים וליקויים שנתקלו בהם. בשבועות הקרובים נגבש תוכנית סדורה לטיפול במפגעי התשתית – עדכון בדיווחים הקרובים.

7. התחלת בנייה במגרש 210

בימים אלה החלה הבנייה במגרש האחרון בשכונת השרון – מגרשם של תומר וירדן שטרן כספין – רגע מרגש מאוד אשר מקרב את סיום בניית הבתים בשכונת השרון. נאחל לירדן ותומר בנייה בטוחה והצטרפות מהירה לקהילתנו.

לגבי השלמת התשתיות בשכונת השרון – נמסור מידע בדיווח קרוב

שבוע טוב לכולם

אביב מן, מנהל הקהילה

———————————————————————————————-

מהנעשה בתרבות ובקהילה:

*בשבת שעברה ציינו סוף שנת חוגים בבית. לסיכום האירוע מוזמנים ללחוץ כאן.

*וברביעי האחרון התחלנו מסורת חדשה של מועדון 60-90+ בהובלתן של אושרה רבן, דליה לנגר ויעלה מילר. עם ארוחת ערב ומפגש אישי בכוח מקומי. המפגש הראשון הסתיים בהצלחה כבירה עם פלאפל של גבי מור וינון דינר וסיפורי חיים של טלי מור. היה ערב נהדר. מחכים כבר למפגש הבא שיתקיים ב 18/7. שימשיך לנו כך!

*מחר, יום שני 12/7, מפגשיחה עם לימור רגב המועמדת לרשות המועצה בבחירות הקרובות – בשעה 20:30 בסילו

*הקרנות חצאי הגמר והגמר – יום שלישי 10/7 בשעה 21:00 צרפת-בלגיה. עם פיצה פיין (הרשמה מראש – טופס ישלח בקרוב ותשלום במזומן). יום רביעי 11/7 בשעה 21:00 קרואטיה – אנגליה עם נקניקיות הסילו. יום ראשון גמר המונדיאל ישודר בבריכה – פרטים בהמשך…

* יום רביעי 11/7 מוזמנים למפגש התעמלות במים עם נטלי בבריכה- בשעה 9:00. כולם מוזמנים. להגיע עם בגד ים נוח ובעיקר להגיע…

*יום חמישי 12/7 בשעה 18:30 זומבה למבוגרים וילדים. 20:00 סרט. ובין לבין מכירת אוכל בחסות המרכזון.

ותודה למרכזון על מכירה טעימה ומוצלחת בחמישי האחרון. מזכירה לכולם שמדובר במכירה ראשונה בכוחות מקומיים – ולוקח זמן לדייק את הכמויות ולדאוג למיקומים המתאימים. מוזמנים להגיד מילה טובה ולפרגן – זה הילדים שלנו..

*שריינו לכם את ה 17/8 יום שישי לסופש של קמפינג בבריכה. ההכנות בעיצומן. שווה שיריון!

שבוע טוב

שי

 

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן