08/07/2020 • עדכוני קורונה

 

עדכון לחברים בנושא הקורונה

יום שני של עדכון יומי במסגרת הגל השני של הקורונה – אחרי שאתמול נודע שיש חולה קורונה נוסף בקיבוץ.

  • כללי: בהמשך להתגלות המקרה השני העלנו הילוך בנושא עצירת שרשרת ההדבקה. מסתמן שיקחו עוד מספר ימים עד לסיום החקירה האפידימיולוגית של משרד הבריאות והאיכון הסלולרי. ברצוננו להבהיר שאין בסמכותנו לקיים חקירה פנימית שלנו ולפרסם את פרטיה לציבור. מכיוון שאין מדובר בחולים אנונימים -על כל אחד לנסות ולשחזר את נקודות המפגש עם החולים בשבועים האחרונים (מתאריך 22/6) במידה והיו.

המהלך של כניסה לבידוד אינו פשוט, והוא גורם לאי נחת רבה ואנו מלווים את המבודדים ומשפחותיהם ומנסים לתת סיוע לכל צורך שיעלה.

חשוב לזכור שאנחנו חיים בקהילה קטנה ומגובשת , וביננו חיים לא מעט אנשים בסיכון וזה מחייב אותנו להתנהג באחריות.

בהזדמנות הזאת אני מבקש לציין לטובה את ההתנהגות של כל המשפחות שהכניסו את עצמן לבידוד בצורה מסודרת – ולקחו אחריות למען בריאותן ולמען בריאות הקהילה כולה.

אנו פועלים כעת במספר מישורים : ניסיון לקדם בדיקות קורונה למבודדים – משרד הבריאות קצת בקריסה בגלל ריבוי הנדבקים. ניסון לדייק את ההגדרות של בידוד הבית במקרים של ילדים קטינים.

לצפיה בהנחיות כניסה לבידוד כתוצאה ממפגש עם חולים מאומתים – לחצו כאן

לצפיה בהנחיות ל 14 ימי בידוד – לחצו כאן

  • סגירת הבריכה – בהתאם להנחיות משרד הבריאות והמועצה נאלצנו לסגור את הבריכה עד להודעה חדשה. ידוע לנו כי יש מהלכים מרוכזים לנסות להחריג את הבריכות הישוביות מהגדרות הבריכה הציבורית – במידה ויהיו הקלות – נפעל בהתאם

למרות המצב המאתגר חשוב לזכור שאם נמשיך להתנהג בהתאם לכללים נוכל לנצח את הקורונה, וגם אם נאלץ להיכנס לסגר זמני אנחנו מספיק חזקים ומתורגלים ונעבור גם את זה, ונצא מלוכדים ומחוזקים.

מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין ישירות ואו דרך השבילים:

אביב מן 052-5255658

שי בירן 052-8346805

רותם וקס 050-7258820

צוות צחי”ק

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן