09/02/2020 • מה קורה בבית?

 

לחברים שלום

הדיווח על הנעשה בקיבוץ יתמקד היום בנושא תוצאות המכרזים שהתקיימו בעת האחרונה, ואלה הצפויים בתקופה הקרובה:

  1. רכזת קהילה ורווחה – שי בן דוד הביעה את רצונה להמשיך לקדנציה נוספת – 4 שנים – הנהלת הקהילה דנה בנושא ובחרה בשי בן דוד להמשיך בתפקיד לקדנציה נוספת. הרבה הצלחה לשי.
  2. מנהלת לשכת המזכירות – בהמשך למכרז לתפקיד קיים צוות האיתור ראיונות למועמדות. הצוות החליט לבחור ברותם וקס להחליף את טוניה במזכירות עם יציאתה לפנסיה בחודש אפריל. הנהלת הקיבוץ אישררה את החלטת צוות האיתור. רותם תיכנס לחפיפה באמצע חודש פברואר ותיקח אחריות מלאה ב-1/4/2020. בהצלחה לרותם וקס בתפקיד החדש. הרבה תודה לטוניה על מתן שירות לאורך שנים רבות לחברים ולבעלי תפקידים רבים והמון הצלחה והנאה מהפנסיה.
  3. מנהלת החינוך החברתי – עם החלטתה של תאיר לסיים את עבודתה בקיבוץ, התקיים מכרז לתפקיד. צוות האיתור ביצע ראיונות למועמדות והמליץ להנהלת הקיבוץ לבחור באור קלוו זמיר. הנהלת הקיבוץ דנה בהמלצת צוות האיתור ובחרה באור לתפקיד מנהלת החינוך החברתי. אור החלה בחפיפה ותיכנס לאחריות עם יציאתה של תאיר ב-1/3/2020. המון הצלחה לאור בתפקיד החדש. ותודה לתאיר על 4 השנים בהן ניהלה, קידמה ופיתחה את מערכת החינוך החברתי.
  4. בחירת יו”ר קיבוץ – הצעת ההחלטה לדחות את ביצוע המכרז ליו”ר הקיבוץ לחודשים אוגוסט/ספטמבר 2020 לא התקבלה אסיפה ,בהתאם לכך תדון ההנהלה בישיבתה הקרובה בתהליך הבחירה ובהתאם להחלטה נקיים את תהליך הבחירה בזמן הקרוב.
  5. בחירות נציגי הציבור להנהלת הקיבוץ – אנו נמצאים בתום תקופת הגשת המועמדויות, המועמדים הסופיים יוצגו באסיפת הקיבוץ שתתקיים בתאריך 24/2/2020 והבחירות יתקיימו בקלפי.
  6. בחירת מנהל קהילה – הקדנציה של מנהל הקהילה מסתיימת ביוני 2020, לקראת סיום הקדנציה יתקיים תהליך הבחירה כך שהוא יסתיים עם תום הקדנציה.

שבת שלום

אביב מן

מנהל הקהילה

————————————————————————-

מהנעשה בתרבות הקהילה

*אירוע ט”ו בשבט המושקע נדחה עקב מזג האויר החורפי ויחול (בתקוה שלא תהיה דחיה נוספת..) בתאריך 22/2/20.

*ביום רביע הקרוב 12/2 תתקים הרצאה מרתקת של דורון סקל בנושא: “האביב הערבי”. הרצאה אקטואלית ורלוונטית וכולם מוזמנים לבוא להנות. מועדון 60+ בשעה 20:00.

*אזלו המקומות לטיול המשפחתי עם אבס שמתוכנן לשבת הקרובה 15/2. תודה לכל הנרשמים.ניפגש בשבת!

*חגיגות פורים בפתח – ההכנות לעדלאידע ולמסיבה בעיצומן. לכל הפרטים – מוזמנים ללחוץ כאן

נושא העדלאידע השנה “תיבת נח” – אנחנו מזמינים את כולם להגיע לעדלאיע מחופשים בנושא הנבחר ולקחת חלק פעיל בתהלוכה – בין המשקיעים יחולקו פרסים.

*בסופ”ש של ה 17-18/4 נצא לטיול לשפלת יהודה במתכונת דומה לשנה שעברה בהובלתו של ג’קי מילר. עם לינת שטח באוהלים. בקרוב תיפתח ההרשמה עם כל הפרטים – מוזמנים לשריין תאריכים

*בתאריך 12/6 מתוכנן לנו ערב סגור בסחנה – רק לקיבוץ רמת דוד! אני זקוקה למתנדבים שיסכימו לקחת על עצמם את ארגון האירוע – מוזמנים ליצור איתי קשר בימים הקרובים. תודה!

שבוע טוב לכולם

שי

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן