10/01/2020 • מה קורה בבית

לחברים שלום

לאחר מספר ימים לא פשוטים גם מכיוון מזג האוויר וגם מכיוון ה”מזרח תיכון החדש” , מצורף העדכון על הנעשה בקהילה:

1.אישור תקציב 2020 למשק והקהילה

ביום שני האחרון, התכנסו 22 חברים אמיצים , שלא נרתעו ממזג האוויר ומהאיומים האירנים,לאסיפה במועדון הסילו במסגרת הדיונים לאישור התקציב.

התקציב השנה אתגרי מאוד לביצוע והוא יחייב מעקב צמוד של ההנהלה והמנהלים במהלך השנה כדי למנוע חריגות. בנוסף יש לנו הרבה אתגרים לשנה הקרובה – השלמת תהליך השיוך ורכישת המגרשים, הטמעת השינויים במערכת החינוך, מעבר לרווחיות בבית עיינות, השלמת תקנון הסיעוד ועוד ועוד.בנוסף יש לזכור כי אנחנו נמצאים בתקופה של החלפות ממלאי תפקידים והנהלות דבר שלא מקל על ההתנהלות.

למרות כל אלה נראה כי בניהול ופיקוח צמוד ניתן יהיה לעמוד ביעדים וזוהי משימתנו המרכזית.

2.סיום ביצוע תשתיות הבוסתן

השלב הראשון בביצוע תשתיות השכונה והשבילים הסתיים ואנו נמצאים מבחינת העבודות בשלב הפינישים עם הקבלן והחזרת מצב המגרשים של החברים השכנים לקדמותו, ובשלבי תכנון מתקדם של הבתים של החברים החדשים. בשבועות הקרובים אנו נבצע הערכת ביצוע אל מול התקציב והיא תוצג באחד מהדיווחים הקרובים.

3. מכרז לניהול החינוך החברתי

בחודש מרץ אמורה הייתה להסתיים הקדנציה של תאיר בניהול החינוך החברתי, התקיים תהליך לבירור המשך העסקתה של תאיר בניהול החינוך החברתי, אולם הנושא לא צלח. בסוף חודש דצמבר הודיעה תאיר כי היא מעוניינת לסיים את עבודתה בקיבוץ. מרגע ההודעה טל אדלר ( מש”א ) פרסמה מכרז לתפקיד, ובתקופה הקרובה יוקם צוות איתור ונתחיל בראיונות של מועמדים פוטנציאליים . לצפיה במכרז לניהול החינוך החברתי לחצו כאן

תאיר תסיים את עבודתה בעוד חודשיים ( 1/3/20) ואנחנו מעריכים כי עד לתאריך זה נמצא מועמד/ת מתאימים ונוכל לסיים חפיפה מסודרת. אנו נערכים גם למצב בו תהליך האיתור יתארך ובמקרה כזה ניצור מערך גיבוי שיתמוך בצוות ובהורים עד שיאויש התפקיד.

4. בקשה ממחלקת הביוב

כפי שמפורסם לא פעם בתקשורת , גם במערכת הביוב הקיבוצית והמועצתית יש השלכת מגבוני בד לחים לאסלות הגורמת לסתימות רבות של הצנרת. על כולנו מוטלת החובה להקפיד שלא להשליך את המגבונים לפח ולא לאסלות השרותים.

5. תודה קטנה למלאכי הסופה :

בסופת הגשמים האחרונה ( רביעי בלילה ) נתקלנו בשלושה אירועים חריגים – הצפת הספריה, הצפת כיתת הלימוד למתמטיקה של הילה וכניסת מפלי מים אדירים למגרשים של משפחות אילוז ופליישר.

עם קבלת הקריאה יצאו יוסי מלכי , גבי מור, נמרוד דגן, ליאור שבתאי ורועי רבן לטפל בשלושת המקרים, לייצב את המצב ולצמצם את הנזקים.

הטיפול הסתים בשעות הערב המאוחרות.

באירוע הספרייה לקחו חלק גם איילת פרסמן ועדי קליגר בהוצאת המים וייבוש הספרייה.

בנוסף התבצעה הערכות מיוחדות בבתי הגיל הרך למנוע השבתת המערכת ביום חמישי , ובשעות הבוקר המוקדמות יצאו רלי ודני אדלשטיין לגרוף את המים מהגנים בהם היו נזילות ולהבטיח שמערכת הגיל הרך תיפתח בזמן.

תודה גדולה לכולכם זה לא מובן מאליו !!!

שבת שלום

אביב מן – מנהל קהילה

———————————————————————————–

מהנעשה בתרבות הקהילה:

*מוזמנים בימי ראשון בשעה 20:00 להרקדה בחדר האוכל. מוזמנחם להביא גם אורחים מבחוץ. ובעיקר מוזמנים לבוא להתנסות. עלות חודשית 80 ש”ח. עלות מפגש 25 ש”ח. לפרטים מוזמנים לפנות לסמדר זינגר 050-7258830

*ביום רביעי 15/1 נקיים את המפגש עם צוות נעל”ה מנהלל שנדחה משבוע שעבר – שיספרו לנו על אירוח ילדי נעל”ה. ניפגש בשעה 20:30 במועדון 60+ . נשמח לראותכם. צוות “יוצאים מהבועה” (מעורבות חברתית לשעבר). אילת מילר. ענת מצקביץ, יערה פיק, רוית להב, הילה לביא ואור זמיר.

*נחגוג את טו בשב”ט ביום שבת 8/2 בהפנינג טבע בעין בידה. שרינו את התאריך – פרטים בהמשך

*ואם כבר משריינים אז עדלאידע והפנינג פורים יתקיימו ביום שבת 7/3 ומסיבת פורים מבוגרים ביום שישי 13/3. שרינו – כדאי לכם…

סופש נעים וחמים

שי

 

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן