10/07/2020 • עדכוני קורונה

 

עדכון לחברים בנושא הקורונה

ערב שבת – חום יולי אוגוסט – שיגרת קורונה

  • כללי: אתמול והיום התחילו להתקבל התוצאות של החברים והילדים שנכנסו לבידוד וכולם שליליות – נחזיק אצבעות שגם התוצאות שטרם הגיעו יהיו שליליות. מזכיר כי יש להמשיך את הבידוד בהתאם להנחיות משרד הבריאות. בינתיים נראה כי האירוע נמצא בשליטה , וצוות הצחי”ק יערוך בשבוע הבא תחקור של ההתנהלות על מנת לדייק אותה ולהיערך לבאות.
  • לא כל-כך נעים לראות בריכה סגורה – בהתאם להנחיות משרד הבריאות והמועצה נאלצנו לסגור את הבריכה עד להודעה חדשה, מתבצעות הרבה פעולות במישור הפוליטי והמשפטי לאפשר פתיחה מוקפדת יותר של הבריכות, בעיקר בגלל העובדה כי הבריכה נחשבת לפעילות שגורמת לפחות הדבקה בנגיף – בגלל הכלור – נקווה שנוכל לחזור ולפתוח את הבריכה – להפגת החום והמתח.
  • הפרעות קשב ותקשורת – פרוייקט הסיב האופטי יצא לדרך – ובימים האחרונים הסתיים שיפוץ החדר המיועד למרכזיה החדשה – עם זאת עוד הדרך ארוכה – 6-8 חודשים עד שנוכל להתחיל ליהנות מתקשורת משופרת – בהמשך לבקשות וההערות שעברו באמצעות השבילים – וכדי לדייק את הגדרת הבעיות ולמקד את הטיפול בהן – נעלה בשבוע הבא סקר מכוון בנושא האינטרנט והנכם מתבקשים לענות עליו כדי שנוכל להמשיך בטיפול.
  • עזרה כלכלית לחברים – עם התגברות הגל השני – חוזרת המצוקה הקשורה בעבודה ופרנסה – חברים הנתקלים בקשיים כלכליים מתבקשים לפנות לצוות סיוע כלכלי – מיכל חליוא ,גלי ארדמן וייס, רונן בריל – וננסה לסייע ולעזור.
  • אוכלוסייה בסיכון – למרות שההתפרצות הנוכחית – במספר מודבקים מאומתים – היא מאוד משמעותית , מספר החולים הקשים גדל אבל לא באופן בלתי נשלט – אחת הסיבות לתופעה הזאת היא ההתנהגות של האוכלוסייה הזאת.

חשוב להבין שהקורונה כבר מסתובבת ביננו – גם אם אנחנו לא רואים או מרגישים אותה. וחייבים לשמור על ההורים והסבים הם חייבים לשמור על עצמם.

ובשורה התחתונה- אולי זה בגלל הפחד מהקנסות ומהפקחים , ואולי זה בגלל שהתגלו חולים מאומתים בקהילה שלנו – אבל היחס התחיל להשתנות: יותר אנשים מסתובבים עם מסכות בחצר המשק, יותר מקפידים על הנחיות בידוד , יש יותר מודעות והתייחסות רצינית.

חשוב שנמשיך ונקפיד על כל ההנחיות – הקורנה כבר הגיעה פעם אחת לבקר ברמת דוד, וכנראה זאת לא הפעם האחרונה….

ורק אם נקפיד ונהיה רציניים ומדויקים – נצליח במלחמה.

בברכהת שבת שלום –

מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין ישירות ו/או דרך השבילים:

אביב מן 052-5255658

שי בירן 052-8346805

רותם וקס 050-7258820

צוות צחי”ק

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן