12/04/2020 • עדכוני קורונה

 

12 אפריל 2020

עדכון יומי בנושא הקורונה

לאחר סוף שבוע חורפי ובפתחו של שבוע אביבי, להלן העדכון היומי:

שמירה בשער: ממשיכים בשגרת השמירה על הבית כבר חודש, כבוד גדול וגאווה לכל המתנדבים למשימה. יישר כוח לנושאים במלאכה, לכל פנייה או שאלה ניתן לפנות לנועם ברקוביץ’. ומוזמנים להמשיך להירשם בקובץ שהתעדכן

חוק מסכות פנים: החל מהיום בבוקר יש הכרח לעטות מסכות עם היציאה מהבית. הנחיות מתי חייבים פרסמנו בנפרד, וכן ניתן למצוא בכלי התקשורת. נכון לעכשיו המשטרה נמנעת ממתן קנסות, אבל הניסיון מלמד שגם זה יגיע בזמן הקרוב. כולם מתבקשים לעמוד בהנחיות, למען הבריאות וגם למען הכיס. ניתן לרכוש מסיכות חד פעמיות במרכולית.

מסכות בד רב פעמיות ניתן לפנות לשי בווטאפס.

שומרים על בית עיינות: בתי האבות והדיור המוגן הם הנקודות הכי רגישות לפגיעת מגפת הקורונה. צוות הניהול של הבית, בשיתוף המשפחות והדיירים, עושים כל שביכולתם להגן על הבית. ביקורי המשפחות הופסקו כבר לפני חודש, אין יציאה של דיירים, הצוות מקפיד להיות ממוגן, אין כניסת ספקים לבית ובכל חשד שעולה, הצוות או הדיירים נשלחים לבדיקת קורונה (בעזרתו של ד”ר כרמל כשר). רק שנמשיך לעמוד במשימה של שמירה על בית עיינות.

יציאה מהמשבר: לאט לאט מתחילה להתבהר תוכנית הממשלה ליציאה מהמשבר באמצעות הנעת גלגלי המשק, ואנו מתחילים בהיערכות של מערכות הקיבוץ ובמרכזם מערכת החינוך, על מנת שתוכל לאפשר להורים לחזור לעבודה.

צוות סיוע כלכלי: בימים אלה אנו מקדמים את הסדרת תשלומי הביטוח הלאומי הפנימי לחברים העובדים בקיבוץ, וכן תמיכה בחברי הקיבוץ העצמאים. אנו פועלים על מנת שנוכל לקדם את התוכנית שפורסמה, כך שנוכל להוציא אותה לפועל בימים הקרובים. ניתן לפנות לגלי וייס או מיכל חליוא בכל שאלה הקשורה לשינוי במצב תעסוקה וכן בבירור זכויות לנפגעים ממשבר הקורונה.

הזמנות מנות קיטרינב וצפיה בתפריט השבועי – לחצו כאן

למי שטרם הספיק לצפות – מבזק לחג הפסח עם עדכונים חמים – לחצו כאן

מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין ובברכת חג שמח.

צוות צחי”ק

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן