13/07/2020 • עדכוני קורונה

 

עדכון לחברים בנושא הקורונה

ערב שני – החום עולה אבל הבריכה נפתחת…

  • כללי: ממשיכים בשגרת הגל השני של הקורונה, מידי יום מתבשרים על עוד חברים ונערים שנכנסים לבידוד – הבוקר גם אני התבשרתי כי עלי להיכנס לבידוד עד שלישי הבא – ממתין לתוצאות בדיקת קורונה כדי להרגיע את הסביבה הקרובה.
  • הבריכה נפתחת – למרות שטרם פורסמו ההנחיות המפורטות לפתיחת הבריכה, החלטנו לפתוח מחר בבוקר את הבריכה, ועם קבלת ההנחיות המפורטות נעדכן את החברים.

עד להבנת המשמעויות של ההנחיות אנו מקפיאים את נושא האירועים והכנסת האורחים.

ציבור המתרחצים מתבקש להגיע לבריכה עם מסיכות, לעבור בדיקת חום ולשמור על ריחוק חברתי בעת השהייה מחוץ למים.

  • סקר אינטרנט – הסקר הופץ לחברים והנכם מתבקשים למלא ולעזור לנו לקדם את העניין על בסיס מידע רחב כמה שאפשר. למי שטרם מילא – אנא לחצו כאן
  • פעילות לכיתות ה’ ומעלה – ההחלטות החדשות מורות על ביטול הקייטנות לכיתות ה’ ומעלה , אנו בוחנים את משמעות ההחלטות ואת מידת התמרון שיש לנו במסגרתן. כיום אנו פועלים במסגרת מענה קהילתי, אולם יכול להיות שלא תהיה ברירה ונאלץ להפסיק את הפעילות. בימים הקרובים נקבל החלטה בנושא ונעדכן את הציבור ההורים. מחר, יום שלישי, הפעילות תמשיך כמתוכנן.
  • אוכלוסייה בסיכון – אנו חוזרים ומבקשים מכל החברים המוגדרים אוכלוסיות בסיכון להתנהג במשנה זהירות ולהקפיד על כל ההנחיות. מי שזקוק לעזרה מכל סוג שהוא מוזמן לפנות לשי /אביב ונסייע לעבור את התקופה הלא פשוטה בהצלחה.

ונסיים בצורה הומוריסטית המסבירה את חשיבות עטיית המסכות:

מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין ישירות ו/או דרך השבילים:

אביב מן 052-5255658

שי בירן 052-8346805

רותם וקס 050-7258820

צוות צחי”ק

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן