17/07/2021 • מה קורה בבית

 

07 יולי 2021

משולחן מנהל הקהילה

בסיומה של עוד שבת חמה, שרק מבשרת על תחילת עוד גל חום, כאשר בכל המסכים  מופיעות תמונות של שיטפונות ממערב אירופה, וטמפרטורת שיא ב”עמק המוות” בקליפורניה – אין ספק שבעל הבית השתגע…

1. עדכוני קורונה  –

לשמחתנו אנחנו ירוקים ובריאים, בעמק יש ( נכון לחמישי ) 23 חולים והמועצה קיימה פגישת זום לחידוד נהלי בידוד והתנהלות במצב של מידע על חולים מאומתים בישוב. כפי שכולנו קוראים בעיתונים מספרי המאומתים עולים בהתמדה , אולם לשמחתנו מספרי המאושפזים והחולים הקשים נמצאים במגמת עלייה מתונה ולכן מתמקדים היום בצעדי מנע , וטיפול מהיר בקטיעת שרשראות הדבקה, ולא מדברים היום על החזרת הסגרים.

חשוב לזכורכי לא מדובר שאם נקפיד ונמלא אחר ההנחיות,בעיקר בנוגע להדבקות או מגע עם מאומתים – נוכל למנוע את כניסת הקורונה אלינו הביתה.

צוות הבריאות הקיבוצי נמצא במעקב ובעדכונים שוטפים ובמידת הצורך יופעל גם צוות הצח”י.

2. תקשורת – הורייזן

בתקציב יוני שחולק לתאי הדואר התחלנובחיוב הורייזן ( אינטרנט ) דרך הקיבוץ ( ולא ישירות להורייזן באשראי ) . אנו פועלים להשלים את התקנת המרכזייה ולהעביר את מספרי הטלפון מבזק לקו של הוט ללא עלות.

כך בסופו של דבר נקבל שירות אינטרנט משודרג בתוספת עלות של מספר שקלים ( לאחר שמתבטל החיוב של בזק ).

לתקלות ואו שאלות – ניתן לפנות ליוסי אבשלום / מיכל חליוא

3. מחלק חשמל “אורות רמת דוד”    –

העלייה לאוויר של החברה החדשה בכל הנוגע לחיובי חברים תושבים ועסקים, נדחתה לראשון לספטמבר על מנת שנוכל להשלים את ההתארגנות בהנהלת החשבונות. בימים הקרובים יישלחו מכתבי הסבר לגבי חיובי החשמל מהחברה החדשה. וכולנו תיקווה שהמעבר יתבצע בצורה חלקה.

4. שיוך דירות –

סיימנו להשיג את כל האישורים במסגרת צ’ק ליסט 3 – והחומר הועבר לעורכי הדין ובימים הקרובים יעלה למנהל מקרקעי ישראל. השלב הבא הוא כניסה של המנהל לתוך תיקי השיוך האישיים לבדיקת התאמות וחוסרים, במקביל אנחנו מקדמים עדכונים והשלמות של פרטים אישיים דבר שמצריך את שיתוף הפעולה של החברים.

הצוות שמקדם את העניין כולל את חנה ק. רותם ו. יחד איתי ובזמן הקרוב נפנה אליכם.

לו”ז המשך התהליך:

  • השלמה על מעבר ועדכון התיקים – 12.2021
  • קבלת דרישת תשלום 3.75% – רבעון ראשון 2022
  • החתמת חברים על הסכמים ותשלום במנהל –רבעון אחרון 2022

בתחילת 2022 או עם ההתקדמות בעסקה מול המנהל המוקדם מבינהם,  נתחיל בתהליך ההכנות של החברים והקיבוץ לקראת ביצוע התשלומים למנהל.

שבוע  ונתראה בעדכון הבא

אביב מן – מנהל הקהילה

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן