18/03/2020 • עדכוני קורונה

 

18 מרץ 2020

עדכון יומי בנושא הקורונה

לחברים שלום רב, להלן העדכון היומי על הטיפול באתגר הקורונה ברמת דוד:

גם היום התקיימה פגישה מקוונת של צוות הקורונה בשיתוף צוות צח”י. הפעם להבדיל מאתמול הצלחנו לתפעל יותר מהר את האפליקציה וכולנו עלינו לאוויר בשעה 13:00.

חינוך – הגיל הרך וחברתי:

עברנו למודל הפעלה מרחוק , נשמח לשיתופים ורעיונות שיוכלו לעזור לציבור ההורים והילדים להפיג את החששות והשעמום.

גני משחקים:

זה לא כל כך נעים לראות גן סגור, אבל חייבים את זה כדי לשמור על בריאותנו. אנו חוזרים ומבקשים לא להגיע לגני המשחקים ולשמור על כללי ההתקהלות, בדגש על בני הנוער בשעות אחה”צ והערב.

הגנה על אוכלוסיות בסיכון:

ממשיכים בליווי החברים הוותיקים בכל פנייה ובכל צורך. היום הותקנו אפליקציות של קופ”ח כללית במטרה להנגיש את השירות לחברינו המבוגרים.

סגירת הקיבוץ:

החל מהבוקר נסגרו כל השערים של הקיבוץ, והכניסה היחידה היא דרך השער הראשי.בשער הוצבו שומרים שמוודאים שכל האורחים הנכנסים בשערבריאים ואין להם חום. חסרים לנו מתנדבים לעזרה בשמירה. לטבלת הרשמה לשמירה לחצו כאן

לכל פנייה או שאלה ניתן לפנות לנועם ברקוביץ 052-392-6497.

העלאת מוגנות במרכולית:

כדי לשמור יותר על ציבור הקונים, יוצבו בכניסה כפפות חד פעמיות, והחברים מתבקשים להשתמש בהן בעת עריכת הקניות. בהמשך ייבדק שירות משלוחים עד הבית לחברים המעוניינים.

כלכלת קורונה:

התחלנו באיסוף המידע וגיבוש המתווה. הצוות יאויש בימים הקרובים ונצא עם מידע לחברים.

התנהלות בחוסר ודאות:

אתגר הקורונה מאלץ אותנו לרכז מאמץ בשגרת החירום ולזנוח באופן זמני את סדר היום הקיבוצי. המגבלות החדשות מכבידות מאוד על התנועה והתפקוד, ומאלצת אותנו להתנהל עד כמה שניתן ללא נוכחות פיזית. במקביל, אנו נאלצים לנהל בצורה מחושבת את ההוצאות הכספיות וההשקעות הקיבוציות על מנת לשמור רזרבה למשברים קיבוציים ואישיים.

עם זאת, חשוב לנו לשמור על קשר רציף ולשמוע על כל בעיה או צורך שעולה, ונעשה מאמץ לתת מענה מהר ככל הניתן.

התארגנויות ויוזמות:

*עזרה בקניות מחוץ לקיבוץ ביוזמת יעל זינגר – מוזמנים לפנות ליעל 054-625-4125. תודה!

*סדנאות בכוח מקומי דרך אפליקצית ZOOM – חברים ונערים שרוצים להעביר סדנאות – אנחנו מתחילים לקדם לו”ז מקומי – מוזמנים לפנות לשירי שטיין עם יוזמות של סדנאות או רעיון חצי בשל – ונתקדם משם.. – כל יוזמה תתקבל בברכה. מוזמנים לפנות לשירי בטלפון 053-273-8359

*צוות העלאת מורל – למי שנשאר קצת חוש הומור ומוכן לחלוק אותו עם כולם – זה הזמן! מתגבש צוות וצרכים אתכם איתנו . מה ואיך – אתם תגידו:) תפנו לשי.

*הרצאה – הורות מיטבית במציאות קיצוניתלפרטים לחצו כאן – 23/3 בשעה 21:00 באפליקצית ZOOM. להרשמה והעברת שאלות לאנאבלה, מלאו את הפרטים בטופס המקוון – כאן.

אם אתם זקוקים לעזרה מוזמנים לפנות אלינו:

אביב מן 052-5255658

שי בירן 052-8346805

מורן שבתאי 052-5623786

רותם וקס 050-7258820

צוות קורונה וצח”י

עירית, רלי, אור, מורן, שי, ליאור, אושרה, גבי, מיכאל, רותם, שירי, רועי ר. נועם ב, שוקי, אביב ושרון.

 

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן