19/03/2020 • עדכוני קורונה

 

19 מרץ 2020

עדכון יומי בנושא הקורונה

לחברים שלום רב, להלן העדכון היומי על הטיפול באתגר הקורונה ברמת דוד:

אנו מדגישים שוב כי לאור ההנחיות שיצאו היום ממשרד הבריאות, יש למעט ביציאות מהבית ככל
הניתן. אין לצאת מהבית לגינות משחקים או למרחבים ציבוריים אחרים. בנוסף, יש להימנע
מאירוח של חברים ובני משפחה שאינם מתגוררים בבית .

צוות הקורונה צומח וגדל ומיום ליום נוספים חברים חדשים. הניסיון להתמודד עם האתגרים שמציב הנגיף, וההבנה שזה הולך להימשך תקופה לא קצרה, מצריך לשלב ידיים ולשמור כוחות, על מנת שנוכל לתת את המקסימום לחברים בכל מזג אוויר. מצטרפים חדשים – דקלה יוחאי רוטמן תרכז את צוות הרווחה, שוקי זינגר יוביל את נושא הלוגיסטיקה, יותם קושניר – פרויקט שבילים, מיכל חליוא וגלי וייס – צוות סיוע כלכלי לחברים.

פרויקט שבילים: לקראת השלב הבא במניעת המחלה, שלב בו תוגבל התנועה מחוץ לקיבוץ באופן משמעותי, אנו מתחילים בפרויקט שבילים: חלוקת משפחות הקיבוץ לאשכולות בהתאם למיקום הגיאוגרפי (שבילים), ומינוי אנשי קשר לכל אשכול. תפקידם יהיה להציף למעלה את הצרכים והאתגרים הזקוקים להתערבות של הקיבוץ. המידע ייאסף בצורה מרוכזת ויטופל ברמה היומית. להובלת הפרויקט גויס יותם קושניר, ויחד עם עדי, רותם ושי, עוסקים בפעילות ההקמה, בכוונה שממחר נוכל לעלות לאוויר.

שמירה בשער: היום הוא היום השני של שמירה על הקיבוץ. המדחום אמנם לא עמד בעומס (כעת מחפשים לו מחליף מותאם), אך כמות המתנדבים מעוררת הערכה ומחממת את הלב. אנו ממשיכים לגייס מתנדבים לעזרה בשמירה.

לכל פנייה או שאלה ניתן לפנות לנועם ברקוביץ’ 052-392-6497.

חיבוק לצוות עיינות: צוות העובדות עסוקות גם לתת את השירות המוגן והטוב ביותר לדיירי הבית, עוזבות כל בוקר את המשפחות ובאות בתקופה מורכבת זאת. קיימנו מפגש מחוץ לבית עיינות, במטרה לעודד ולהראות את הערכתנו. העובדות קיבלו שי צנוע ומתוק עם הקדשה קטנה מאושרה. היה מרגש לשני הצדדים.

הכנת מחסן חירום לוגיסטי: לצורך שמירה על מלאי חירום של מזון וציוד הוכשר הבוקר בחדר תאי הכביסה במכבסה לשעבר. מתנדבים יקרים יחד עם צוות הנוי, פינו את המחסן, ניקו אותו והכינו אותו לקליטת המצרכים שיגיעו בתחילת השבוע. מפתחות המחסן החדשים יופקדו בידי שוקי, אחראי הלוגיסטיקה.

תרבות וקהילה:

הסיפריה נשארת פתוחה על מנת שחברים יוכלו לבוא להשאיל ספרים עצמאית – במקום יש הסבר על איך להשאיל ספרים עצמאית – אנא הקפידו על ההנחיות. בכל שאלה בענין מוזמנים לפנות לאביגיל 050-721-3959

מתארגנת פעילויות אונליין לכל הגילאים. על כן אנחנו מבקשות מכל אחד ואחת מכם שמעוניין או מעוניינת, יכול ורוצה להעביר פעילות מכל סוג ( גופנית, הרצאה, סדנא, יצירה או כל רעיון אחר) לפנות אלינו ונארגן לו”ז סדנאות מקומי. נשמח לשיתוף פעולה וכך נוכל להישאר מחוברים בתקופת הריחוק הארוכה שלפנינו. תודה מראש. שי, שירי שטיין 053-2738359 ולילי 050-6784537

מוזמנים לצרוך פעילויות תרבות באופן מקוון – מוזמנים להנות מהצעות לסיורים מהכורסא – לחצו כאן לקריאה

החל מיום ראשון נרכז הזמנות למנות ילדים ומבוגרים מקיטרינג שכן. מחיר מנת ילדים- 20 ש”ח למנה ללא סלט, 23 ש”ח למנה כולל סלט ו 30 ש”ח למנת מבוגר. הזמנות יתקבלו כל יום עד השעה 12:30 ויתקבלו ביום המחרת. המעוניינים בפרטים נוספים יוכלו לפנות לשי בווטאפס 052-8346805 ובהמשך בטופס הרשמה.

הנחיות חשובות מהמועצה האזורית לתושבים – לחצו כאן לקריאה

מוזמנים לפנות לחברי הצוות בכל עניין:

אביב מן 052-5255658

שי בירן 052-8346805

מורן שבתאי 052-5623786

רותם וקס 050-7258820

אנחנו רוצים להודות לכל החברים והתושבים והנוער הרב שמתנדב לאורך כל שעות היום במשימות הרבות שמתווספות בכל רגע – ברוח עשיה חיובית ונעימה, יצירתיות ושיתוף פעולה – מחמם את הלב להיות חלק מקהילה כזו. שנמשיך כך!

צוות קורונה וצח”י

 

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן