19/04/2020 • עדכוני קורונה

 

19 אפריל 2020

עדכון לחברים בנושא הקורונה

יום ראשון של לימודים וירטואליים לאחר הפסח , להלן העדכון לחברים:

חזרה מבלבלת לשגרה: אמש התקבלו החלטות חדשות המאפשרות הקלה הדרגתית בהגבלות.

יותר עובדים יוצאים לעבודה, במסגרות חינוכיות נערכו לפתיחה של המסגרת הלימודית מרחוק ואפילו ניתן לצאת בזוגות לפעילות ספורטיבית ברדיוס של 500 מטר.

חשוב להזכיר – המטרות של ההקלות היא להניע מחדש את גלגלי המשק ולאפשר לכמה שיותר אנשים לצאת לעבוד. אבל וזה אבל גדול – יש להמשיך להקפיד על כללי הריחוק החברתי ויש להמשיך בחבישת מסכות במרחב הקהילתי.

הגבלות אלה יימשכו זמן רב !!!

אנחנו פוגשים התרופפות במשמעת ועלינו לחזור ולקחת אחריות על הבריאות שלנו.

  • במרכולית – יש להמנע מהגעה של ילדים, ויש להקפיד על מסכות וכפפות – אנחנו פונים ומבקשים להקפיד על ההנחיות . במידה והמשמעת תמשיך להתרופף נאלץ להציב שומר / מפקח בכניסה וחבל על הכסף ועל אי הנעימות.

הנעת מערכות החינוך:

חרף המגבלות על פתיחה מדורגת של המערכת אנו שוקדים בימים אלה על הכנת מתווה לחזרה. פרטים בימים הקרובים.

שמירה – נראה כי אם לא יקרה שינוי דרמטי בתהליך ההקלות , עם החזרה ההדרגתית לשגרת קורונה הדבר ייתר את הצורך בשמירה. ונראה כי החל משבוע הבא נעבור למתכונת חדשה. בכל מקרה החברים מתבקשים לעזור לשמור על הקיבוץ בשבוע הקרוב. – להרשמה לשמירה לחצו כאן

הגנה על בתי האבות – התפשטות המגיפה גם לבתי האבות הקיבוציים נמשכת, לאחר שלפני שבועיים נודע לנו על גילוי קורונה בבית האבות של שער העמקים, בסוף השבוע התגלתה קורונה גם בבית האבות הגדול של עמל בקיבוץ מזרע. אנו עושים מאמצים אדירים על מנת לשמור על בית עיינות מהיחשפות לקורונה, ומקווים שנמשיך להצליח במשימה המורכבת.

שדרוג האינטרנט – נכנסו לפרוייקט שדרוג רשת האינטרנט לסיבים אופטיים. הפרוייקט אמור לארוך כ-6-9 חודשים. כדי לשפר את הקליטה לטווח המיידי חברת הורייזן ביצעה הרחבה של רוחב הפס הנכנס לקיבוץ ( על חשבונה ) ובנוסף יבוצע בשבוע הקרוב טיפול בתשתית הנמצאת בשבילים ליד הבוסתן בשכונה המערבית. אנו מאמינים שבכך נוכל לתת פתרון זמני סביר לתצרוכת המוגברת של האינטרנט.

מזכירים כי בכל תקלה ברשת האינטרנט ניתן לפנות ליוסי אבשלום 053-653-9007.

קניות מרוכזות של פירות, ירקות, ביצים וכו יתנהלו מעתה דרך קבוצת “שוק עד הבית” המעוניינים להתעדכן בהצעות המכירה השונות מתבקשים לפנות לרותם וקס 050-725-8820 שתצרף אותם לקבוצה.

—————————————————————————————

*היום חולקו לבתים ערכות פעילות ונר זיכרון ליום השואה – מחר אחה”צ נפרסם קישור לטקס מוקלט.

היום עלתה לאתר מצגת מרגשת- לזכור ולא לשכוח – לצפיה לחצו כאן

*לערב שיח “חברים מספרים על נופלים” שנקיים בשבוע הבא אנו מזמינים חברים לקחת חלק בסיפור על בן משפחה או חבר קרוב שנפל במלחמות ישראל. מוזמנים לפנות לשי. פרטים בהמשך.

*אתר יום העצמאות יעלה לאויר בקרוב ובו שלל הפרטים אודות חגיגות ה 72 למדינת ישראל – שימו לב שהחגיגות יתקיימו ביום העצמאות 29/4 ויכללו גם הזמנת אוכל על האש שתגיע עד הבית – להרשמה לאוכל לחצו כאן

*גם השבוע מתקיימות שלל סדנאות בכוח מקומי – מוזמנים להירשם ולהצטרף לפעילויות השונות – לצפיה בסדנאות לחצו כאן

מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין:

צוות צחי”ק

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן