19/12/2020 • מה קורה בבית

 

עדכון לחברים

לאחר שבוע חורפי עם שיא בכמות המשקעים ליממה , נפגשים לעדכון שבועי.

התמודדות עם פגעי החורף

בתום שבוע סוער במיוחד , בו ירדו בקיבוץ כמעט 200 מ”מ של גשם, ניתן לסכם שבאופן יחסי עברנו את הסערה בצורה טובה. לא היו הצפות של בתים , ומערכות הניקוז היו ערוכות לקליטת כמויות המים. עדיין יש במקומות שונים בקיבוץ מים עומדים – דבר שיטופל בימים הקרובים. זה המקום להגיד תודה לליאור שבתאי וצוות הנוי וליוסי מלכי ונמרוד דגן על עבודות ההכנה , ועל הטיפול בתקלות במהלך הסופה.

קלפי אלקטרונית –

ממשיכים בהכנות לביצוע הצבעות תרגול , מקימים את מסד הנתונים ביחד עם אפי מתוכנת “סךהקול”. בשבוע הבא תתקיים פגישת הכנה עם הצוות המלווה להכנות אחרונות לקראת תרגול תוכנת ההצבעה “על יבש ” .

אסיפות קרובות ונושאים על סדר היום –

בשבוע שעבר החליטו הנהלות הקיבוץ להמליץ לאסיפה על מיכה טיסר לתפקיד יו”ר הקיבוץ, בהתאם לכך עשינו שינוי בלוחות הזמנים. קודם נשלים את תהליך בחירת היו”ר בשבועיים הקרובים: מפגשי היכרות פתוחים ( במגבלות קורונה ) בתאריך 29/12 – > אסיפה 4/1 – > הצבעה בקלפי 7-8/1

אסיפה לאישור תקציב 2021 – מתוכננת להתקיים ב- 18/1/21.

הקורונה מרימה ראש –

למרות ש 700 אלף חיסונים של חברת פייזר כבר כאן, ובשבוע הבא יתחיל מבצע החיסונים. רמת ההדבקה בקורונה נמצאת בסימן עליה ואנחנו נמצאים לפני הגבלות תנועה חדשות אם באמצעות “ריסון מהודק” ואם באמצעות סגר שלישי.

רענון הנחיות בנושא הבידוד – בשבועות האחרונים עם החזרה ללימודים בבתי הספר , אירעו שני מקרים – בשכבות שונות – בהם ילדים מהקיבוץ נאלצו לשהות בבידוד עקב מגע עם חולים מאומתים.

לנוחותכם מצורף קישור להנחיות המחייבות להתנהלות במצבים אלה:

  1. בידוד למלווה של מי שאינו יכול להיות בבידוד לבדו
  2. הנחיות לבידוד בית

חשוב מאוד להמשיך להקפיד על ההנחיות ולשמור על הבריאות האישית והקהילתית.

שבוע טוב.

אביב מן

————————————————————————————

*עוד רגע מתחילה שנה חדשה 2021 – ואנחנו דואגים שתתחיל ברגל ימין…לטיזר לחצו כאן

*עלתה יוזמה חדשה להקמת חדר מוזיקה בקיבוץ ע”י איתי יניב ועמוס בן-דור. אנחנו מחפשים שותפים נוספים ליוזמה – מוזמנים ליצור קשר עם איתי יניב/שי בן דוד.

*צוות “צילום ותיעוד” מתהווה לאחרונה – נרכש ציוד, הכשרה ובקרוב נתחיל לעבוד על פרויקטים שונים.

נשמח שתצטרפו אלינו – לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר עם שי.

שבוע טוב

שי

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן