20/03/2019 • מה קורה בבית

לחברים שלום

לאחר הפסקת חורף קצרה חוזרים עם דיווח על המתרחש בקהילה…

1.שכונת הבוסתן :

הנהלת הקיבוץ אישרה את רשימת 15 המשפחות אשר יתחילו את תהליך המיון והקבלה לפרוייקט. המשפחות החלו את ההרשמה הרשמית כשלב ראשון בתהליך שבסופו יבחרו 11 משפחות אשר יתקבלו לחברות ויבנו את ביתם בשכונת הבוסתן.

במקביל נשלחו מכתבים לכל המשפחות אשר לא יכלו להיכנס לתהליך ( משפחות שאינן בנים / תושבים ).

שלב התכנון של השכונה הסתיים ומתוכננת פגישה במועצה על מנת לאשר את התכניות, לאחר מכן יובאו להצגה ואישור ועדת התכנון ולשיתוף ציבור.

לו”ז הפרויקט – סיום תהליך הקליטה במהלך הקיץ , תחילת בניית התשתיות והשבילים האחרונים בשכונה המערבית באפריל-מאי הקרובים.

2.שיפוץ בית עיינות:

שיפוץ בית עיינות נמצא בשלבי סיום – “בית זוטא” נבנה מחדש והשיפוץ בו הסתיים, השיפוצים הפנימיים בכל חדרי המחלקה הסיעודית הסתיימו ונותר עוד לסיים את עמדת האחות ולפתור את בעיית שירותי האורחים.

השיפוץ הסתיים תוך הפרעה מינימאלית לדיירי הבית, והחנייה ששימשה כאזור תפעולי נוקתה וחזרה ליעודה המקורי.

זו ההזדמנות להודות ללואיס ( הקבלן ) , לצקו ולרועי שהיו אמונים על הביצוע המיטבי. וכמובן לצוות בית עיינות ולדיירי השכונה שקיבלו בסבלנות ובסלחנות את ההפרעה לחנייה ולתפקוד השוטף.

3. השלמת תשתיות שכונת השרון:

בימים אלה אנו נמצאים בעיצומו של השיפוץ, הכביש המוביל לגנים נבנה מחדש, לאחר שניתן פתרון לניקוז המים מאזור הגנים אשר זרם שנים לתוך הרחוב בשכונה, שני הרחובות קורצפו ולקראת סלילת האספלט יהיה עלינו להשלים את פירוק הבטונים בעלייה לחניות הבתים, ובמקומם יהיה אספלט שיגשר על הבדלי הגובה.

החלק האחרון הוא הסדרת הכביש לקישון ולצידו חניות האורחים – אנו נמצאים במהלך אישור התוכנית ( לאחר שהתבקשנו לעשות כן ע”י המועצה ), ואנו מעריכים כי בשבועיים הקרובים נוכל לטפל גם בכביש זה. גם בפרוייקט הזה הדיירים מגלים סבלנות ושיתוף פעולה דבר שמאפשר להתקדם מהר ולהשאיר בסוף היום את הרחובות פתוחים ( עד כמה שניתן ).

4. התקדמות בנושא המכרזים :

מכרז למנהלת לשכה – הנהלת הקיבוץ אישרה את המלצת צוות מש”א לבחור בדקלה לוי לתפקיד. דקלה תתחיל את עבודתה במזכירות במהלך חודש מאי לאחר שתשלים את סיום עבודתה הנוכחית.

טוניה מסיימת את החפיפה עם דקלה ויוצאת לפנסיה לאחר כ- 21 שנות עבודה במזכירות. פרידה מסודרת ומכובדת מטוניה תיערך במהלך חודש מאי.

המכרזים הנוספים:

נוי , השכרות ורב”ש יקודמו בשבועות הקרובים.

5. עדכון בנושא מכרז למנהל עסקים :

צוות איתור מנהל עסקי נפגש בתקופה האחרונה למספר פגישות. הצוות קיבל מההנהלות את דרישות התפקיד, עבר על קורות חיים, קיים ראיונות עם מועמדים והחליט להביא מועמד נבחר להנהלת האחזקות.

המועמד יציג את עצמו בהנהלת האחזקות. במידה ויאושר יעבור לבחירה באסיפה ובקלפי מול רועי רבן.

6. אסיפה קרובה:

ביום ראשון בשבוע הבא ( 24.3 ) בשעה 20:00 בסילו – אסיפה בנושאים הבאים:

  1. הצגת תכנית מקורות ושימושים ומסגרת השקעות 2019
  2. ביטוח הבריאות – הצגת הנושא וכיסוי חברי הקיבוץ בהתאם להחלטות שקיבלנו

חומר רקע מפורט יעבור לחברים בהקדם

פורים שמח לבית רמת דוד

אביב מן – מנהל הקהילה

———————————————————————————–

מהנעשה בתרבות ובקהילה

*ביום שבת הקרוב ה 23/3 נחגוג את פורים בשמחה רבה בעדלאידע ססגונית בנושא חלל ואחכ הפנינג קופצני על דשא חדר האוכל. נפגשים בשעה 10:45 על יד המזכירות לתחילת העדלאידע.

דוכני אוכל – פיצות ופלאפל בתשלום מזומן באירוע

*טיול אביב לעמק הירדן ביום חמישי ה 28/3 – לפרטים והרשמה מוזמנים לפנות אלי. יהיה טיול מלא כל טוב. מוזמנים

*יום שישי ה 29/3 מסיבת פורים ניו יורק – עפים גבוה! החל מ 22:00 בסילו נתחיל במוזיקה שקטה לחברים המבוגרים עם משחק בינגו נושא פרסים. מצפים לראותכם מחופשים ומפתיעים. עלות כניסה – 30 ש”ח לחברים. 60 ש”ח לאורחים

*בשבת ה 30/3 בשעה 15:45 נקיים את האירוע שתוכנן ליום המשפחה ונדחה – אירוע הניווט ומופע טרזן מפתיע במיוחד. עמדת קפה תפנק אתכם ותעביר לכם בכייף אחהצ של התאוששות מהמסיבה.

מוזמנים להירשם למקצי הניווט התחרותיים אצל נטלי או לירון . ניווט עממי – אין צורך בהרשמה מראש.

*מפגש עם יערה פיין בנושא מעורבות הורים במסגרת החינוך של ילדיהם – בואו נדבר על זה יתקיים ביום ראשון ה 31/3 בשעה 20:30 במועדון 60+

*מופע מוזיקלי “שיר מגרש את החושך” – שירים כמעניקי כוח במסע החיים – עם שרה זוטא, ליאורה בלוך וסוף סלע יתקיים בסילו ביום רביעי ה 3/4 בשעה 20:00. כולם מוזמנים.

חג פורים שמח

שי

 

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן