20/07/2018 • מה קורה בבית

לחברים שבת שלום

מצ”ב הדיווח הדו שבועי על הנעשה בקהילה.

1. גן משחקים צפוני ( ליד השער הירוק )

בימים אלה מסתיימות העבודות להסדרת גן המשחקים. המתקנים והגן עברו הסדרה ורישוי על מנת לעמוד בתקן , נשתל דשא חדש ובימים הקרובים הגן יפתח לשימוש הילדים וההורים.

בגן הדרומי הותקנו פחים חדשים לרווחת הילדים וההורים ואנו מחפשים כעת פתרונות במחיר שפוי לנושא ההצללה.

2. גינת כלבים

בעקבות תקציב שמגיע מהמועצה ליעוד זה , לצד רצון למצוא פתרון לצורך של בעלי הכלבים. צוות מתנדבים אשר הוקם לעסוק בנושא הביא בפני ועדת התכנון וההנהלה מספר חלופות למיקום. המיקום שנבחר לבסוף הוא ליד השער הירוק בחלקת האדמה הנמצאת מזרחית לכביש. בתקופה הקרובה אנו מתכוונים לקדם את הפרוייקט הממומן במלואו על ידי המועצה.

3. צמיחה דמוגרפית

צוות הצמיחה הדמוגרפית שנבחר בהנהלה – נציגי ציבור – שירי שטיין, ג’קי מילר, נועה אשכנזי, אושרה רבן ותמיר אדלשטיין ( משקיף עד שיתקבל לחברות ), רפרנטית מהנהלת הקיבוץ טלי מור, ובעלי תפקידים – יוסי מלכי, שרון ורדי שי ואני.

הצוות יחל להיפגש בשבועות הקרובים כאשר על סדר היום קידום הקליטה לשכונה החדשה בבוסתן , ותכנון והובלת תכנית הצמיחה הדמוגרפית ברמת דוד.

4. חבר חדש להנהלת הקיבוץ

עם יציאתה של יולית חונה מההנהלה לצורך שליחות בחו”ל עם גיא והמשפחה – תודה גדולה על ההשקעה ותשובו אלינו במהרה – מצטרף להנהלה אורי פלד נקש שהיה הבא בתור בבחירות האחרונות. לאורי הרבה הצלחה במילוי התפקיד החדש-ישן.

5.תוכנה זדונית במחשבי הקיבוץ

בימים האחרונים סיימנו את ההתאוששות מתוכנת כופר אשר השתלטה על מחשבי המזכירות והמפעל. כל הניסיונות לסיים את הפרשה ללא הוצאה כספית ( כפי שכבר קרה בעבר ) עלו בתוהו ונאלצנו לשלם סכום כסף על מנת “לשחרר” את המחשבים. בוצעה הפקת לקחים מהאירוע ובימים הקרובים ישודרג מערך האבטחה של מחשבי הקיבוץ.

6. אירוח מבקשי המקלט

בימים האחרונים החל שיפוץ שני הקרוונים לצורך התאמתם לאירוח שתי המשפחות. עדיין לא נמצאו משפחות המתאימות לקריטריונים שאישרנו – משפחות חד הוריות עם ילדים בגיל בי”ס ומעלה. משפחות אשר הגיעו לביקור התרשמות בקיבוץ נמצאו לא מתאימות ותהליך האיתור נמשך.

7. מבצע לכידת חתולים

מחר, יום שבת, בשעה 18:30 יתקיים טיפול בחתולי רחוב אשר ילקחו ע”י לוכד לעיקור. בעלי חתולים מתבקשים לסמנם ברצועה, בעלי כלבים מתבקשים לקשור את כלביהם. החתולים יוחזרו ביום שני ה 23/7. נאוה שפירא מלווה את הפרוייקט ובכל שאלה אנא פנו אליה בטלפון 050-7259099.

סופ”ש רגוע

אביב מן

מנהל הקהילה

————————————————————————————————

מהנעשה בתרבות ובקהילה

* ימי חמישי בבריכה ממשיכים כסידרם – בואו להעביר יחד את הכניסה לסופש. והשבוע פעילות אקרובאלנס להורים וילדים. הקרנת סרט ומכירת אוכל של המרכזון – יתכנו שינויים בתפריט

*מפגש צעירים על האש בבריכה יתקיים ביום שישי ה 27/7 בין השעות 17:00 ל 20:00. בואו להיות איתנו בבניה של מסורת חדשה וחשובה. (הורים מוזמנים לוודא עם ילדיהם מחוץ לקיבוץ שהבנים מגיעים לביקור בסופ”ש ויבואו להגיד שלום)

*בתאריך 17/8 יום שישי נקיים קמפינג מלא כל טוב והפתעות לכולם – תכנית ופרטים יפורסמו בהמשך – בנתיים שווה לשריין את התאריך

שבת שלום לכל בית רמת דוד

שי

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן