22/06/2018 • מה קורה בבית

לחברים שלום

להלן הדיווח הדו שבועי משולחן מנהל הקהילה

1. ארנונה דרך המועצה

לאחר תהליך עבודה שהתקיים בחודשים האחרונים אנו עוברים לגביית ארנונה דרך המועצה. מצורף דף לתושב ממחלקת התשלומים במועצה – לצפיה לחץ כאן. ברור לנו שהתהליך ילווה בחבלי לידה ואנחנו נערכים לטפל בקשיים שיתגלו. להבהרות ושאלות ניתן לפנות למיכל חליווה (המחליפה של אירית) בטלפון 6549005 ובמייל [email protected] או אלי.

2. היערכות לדיווח שנתי למס הכנסה

אנחנו חוזרים ומזכירים לחברים העוסקים ביזמות ועסקים קטנים כי תהליך הדיווח למס הכנסה של שנת 2017 השתנה וכעת יש לנהוג ע”פ הכללים החדשים לרבות צירוף מסמכים הן לקיבוץ והן למס הכנסה. פרטים נוספים וקבלת טפסים במשרדי הנהלת החשבונות.

3. קול קורא לנציגי ציבור בוועדת הקלפי

ועדת הקלפי משרתת את הקיבוץ נאמנה מזה שנים רבות , לאחרונה עלה הצורך לרענן את נציגי הציבור בועדה ולבחור אותה מחדש בצורה פורמאלית. חברים המעוניינים לקחת חלק בועדת הקלפי מוזמנים לפנות אלי או לשי בירן.

4. טבלת ביצוע משימות הנהלת הקיבוץ

לצד פרסום הפרוטוקולים של ההנהלה המתבצע מידי שבועיים, אנו מפרסמים לחברים – בקובץ המצורף לפרסום זה – קובץ המציג עמידה במשימות ב-2017 וכן משימות ל- 2018. מוזמנים לקרוא ולהתעדכן. לצפיה לחץ כאן.

5.הודעה על מבצע לטיפול בחתולי רחוב

בשבועות הקרובים נתחיל בפרוייקט סירוס ועיקור חתולי הרחוב ברחבי הקיבוץ. את הפרוייקט תרכז נאוה שפירא. אנו מזמינים חברים ליידע את נאוה על אזורים בהם קיים ריכוז של חתולי רחוב (טלפון – 050-7259099). לאחר מיפוי שטח הקיבוץ נתחיל במבצע הסירוס – פרוייקט הנתמך ע”י המועצה. למכתב מהשרות הוטרינרי במועצה לחץ כאן. על מועד תחילת המבצע נעדכן בהקדם.

שבת שלום

אביב מן, מנהל הקהילה

—————————————————————————-

מהנעשה בתרבות ובקהילה

*היום בשעה 17:00 יתקיים אירוע המוני בשדות העמק: שלט המחאה הגדול בישראל נגד הקמת שדה תעופה בעמק יזרעאל. להוראות הגעה לחצו כאן. חשוב ביותר שיגיעו כמה שיותר אנשים לאירוע! בואו אפילו לחצי שעה ותשאירו חותם.

*בעניין הקרנות המונדיאל : שימו לב שהמועדון והאפשרות להקרנת משחקים פתוחים לכולם בכל עת ויוזמות שלכם תתקבלנה בברכה בתיאום מול ניר סמילנסקי או שי. בהזדמנות זו נשמח להצטרפות חברים נוספים לצוות המפעיל את הקרנות אירועי ספורט בנוסף לתמיר אדלשטיין ולניר.

חג מונדיאל שמח לכולם !!!

*ביום שלישי ניפגש במסגרת מועדון 60+ למפגש נעים להכיר עם יעל דגני ונפתח את המפגש בהוקרה לרינקה שחר עם סיום התנדבותה בהובלת המועדון לאורך השנים. כולם מוזמנים.

*ביום שבת הבא ה 30/6 בשעה 18:00 ניפגש לציין סוף שנת חוגים. מופע מקסים של כשרונות מקומיים בדשא ליד הסיפריה. כולם מוזמנים

*החל מחודש יולי ולאורך כל הקייץ נקיים ימי חמישי פעילים בבריכה. לתוכנית המפורטת לחץ כאן.

הלו”ז: 18:00 פעילות ספורטיבית. 20:00 הקרנת סרט. ובמקביל תתקיים מכירת אוכל.

ובשבוע הראשון תחנות ספורט מאתגרות בהובלת שיכבת ו’ ונטלי. כולם מוזמנים!

קייץ וחופש נעימים לכולם

שי

 

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן