23/04/2020 • עדכוני קורונה

 

23 אפריל 2020

עדכון לחברים בנושא הקורונה

יום חמישי לקראת סופ”ש חורפי , להלן העדכון לחברים:

שוב מטרדי כלבים:

חוזר ומבקש ומדגיש, בעיקר בימים האלה שהמציאות עושה לנו חיים קשים, כל בעלי הכלבים חייבים לקחת אחריות על כלביהם וגם על מה שהם משאירים אחריהם. מדובר במאמץ קטן שחוסך הרבה עוגמת נפש לחברים האחרים. הנושא מעורר הרבה כעסים וזו לא תקופה למלחמות מיותרות.

שמירה בשער – למרות כל הקשיים אנו מנסים להשאיר את השמירה עד לאחר יום העצמאות, כבר היום נאלצנו לסגור את השער ( עם פתיחה טלפונית ) ל-4 שעות , כולם מתבקשים למאמץ התנדבותי קטן שנעבור את החג בצורה ממוגנת.

להרשמה לשמירה לחצו כאן

קשיי אינטרנט – שוב אנו מקבלים מצוות השבילים דיווחים על תקלות באינטרנט. אנו בקשר רציף עם החברה שגם דאגה להגדיל את רוחב הפס בקו הראשי, ומתקנים בימים הקרובים בעיות נקודתיות באזור השכונות הקרובות לבוסתן. בנוסף ננסה בשבוע הבא למפות ולאפיין את הבעיות , כך שנוכל לתת מענה סביר עד סיום הפרוייקט של סיבים האופטיים בתום השנה.

מסיכות וריחוק חברתי – חוזר ומזכיר כי נגיף הקורונה לא יעלם מחיינו עד שלא תמצא תרופה או יפתחו חיסון למחלה. בהתאם לכך יש הנחיות לשמור על ריחוק חברתי ולעטות מסיכות במרחב הציבורי. אנו חוזרים ומבקשים שתקפידו על הנושא בעיקר בהגעה למבנה הציבור המרכזיים ובעיקר למרכולית. אנחנו לא מעוניינים לשים שומר/מפקח בכניסה שימנע התקהלות ויקפיד על התמגנות – חבל על הכסף הציבורי – כולם מתבקשים לגלות אחריות אישית.

הודעה מהמרכולית – שמחות להודיע כי מלאי הביצים הרגיל חזר אל המרכולית.

כולם מוזמנים להגיע ולקנות את הביצים הטריות מתנובה ללא הגבלה ובמחיר המפוקח. להתראות במרכולית שלנו.

————————————————————————–

אירוע יום הזיכרון:

ביום ראשון 26/4 בשעה 20:30 נקיים מפגש “חברים מספרים על נופלים”. לינק יפורסם בהמשך. מוזמנים לרשום לפניכם ולהצטרף

ביום שני 27/4 ערב יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה – נקיים טקס מצולם שיעלה לצפיה בשעה 19:30 – הודעה עם קישור תישלח.

הזדמנות כמעט אחרונה להירשם להזמנת מנות אוכל ביום העצמאות – מהרו להירשם לפני שנסגר הטופס – כאן

תערוכת הציורים שנתלתה היום לכבוד יום העצמאות יוצאת להפסקה של יומיים עקב מזג אויר סוער שצפוי בסופ”ש – היא תחזור ותוצג לאורך שדרת האקליפטוס ובדרך בין כיכר מסטרס/בית עינות ועד המרכולית החל מיום ראשון ועד אחרי יום העצמאות. מוזמנים להגיע ולצפות ביצירות המרשימות של חברי הקיבוץ היצירתיים והמוכשרים כל כך – תודה לכל מי שלקח חלק – התוצאה מרגשת וחגיגית.

מוזמנים לפנות לחברי אלינו בכל עניין:

צוות צחי”ק

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן