24/03/2020 • עדכוני קורונה

 

24 מרץ 2020

עדכון יומי בנושא הקורונה

היום התכנס בפעם העשירית… צוות צח”י קורנה , כאשר נראה כי אנו מתקרבים להגבלה משמעותית נוספת בחופש התנועה. להלן העדכון היומי:

שינוי נהלים בשער: אנו צופים כי ניאלץ לשנות את נהלי הכניסה לקיבוץ אם המגבלות יוחמרו, ובתיאום עם המועצה נפיץ לחברים נהלים מעודכנים. אנו ממשיכים לגייס מתנדבים לעזרה בשמירה.

שעות השמירה השתנו וכמות המתנדבים השתנתה – מוזמנים להיכנס לקובץ ולהירשם. בכל בעיה ברישום ועזרה להירשם ניתן לפנות לאפי רוזנברג 050-286-9890. שאלות בנושא השמירה נועם ברקוביץ 052-392-6497

המשמרות לשבוע הבא ממתינות לשומרים מתנדבים – כנסו והירשמו – ותודה על רוח ההתנדבות!

“לא יוצאים מהבית”: זה אולי נשמע קצת קלישאתי, אבל אין לנו ברירה, קצב הנדבקים עולה בהתמדה, ובשבוע הבא צפוי להגיע ל-10,000 ( כך על פי פרופ’ איתמר גרוטו). הדרך לשמור על שפיות בבית הוא לקבוע סדר יום מסודר בהתאם להרכב המשפחה ולמלא את הזמן במשימות – מניסיון זה עובד מצוין אבל מצריך מחויבות של כל המשפחה.

בנוסף, כולנו חייבים להקפיד שאף אחד לא ייצא מהבית. לשמחתנו יש לכל משפחה מגרש עם מרפסת וגינה, כך שאין לנו מה להלין. אסור לנו לתת לקורונה להיכנס לקיבוץ ולהיכנס אלינו הביתה, וזה בידיים שלנו!

צוות לוגיסטיקה – אנו מסיימים את הבנייה של הצוות בהובלה של ליאור שבתאי ושוקי זינגר. נכון לעכשיו הוא עסוק בעיקר בריכוז מלאי של מוצרי יסוד וציוד התגוננות. בקרוב נשלים את קבלת המלאי (כולל מסכות ונשמיות), ונגבש דרכים להנגיש אותו לחברים. הצוות אמור לאפשר לנו גמישות וניידות בעת סגר מוחלט, ולכן נסיים את גיוס המתנדבים והגדרת הנהלים עד סוף השבוע.

היערכות במרכולית להגדלת האספקה: המרכולית מספקת היום שירותים לחברים בהיקף כמעט כפול מבשגרה.

צוות המרכולית, בניצוחה של צמרת, עושה מאמצים גדולים לעמוד בביקוש, ובינתיים עושה עבודה נפלאה, וזה הזמן להגיד תודה גדולה. אנו מעריכים שעם סגירת הכבישים יעלה הביקוש למוצרי יסוד מהמרכולית באופן דרמטי. היום התחלנו, באמצעות אחראי השבילים, לבדוק עם החברים מי ומה ירצו לרכוש מהמרכולית, על מנת שנוכל לגבש נוהל עבודה שיאפשר לספק כל מוצר. בימים הקרובים נעדכן לגבי התקדמות פרויקט מורכב זה.

חומר למחשבה – לפני שאתם יוצאים מהבית – תתכננו את המסלול כך שאתם נמנעים מכניסה לאיזורים הנגועים בקורונה.

מרפאה – כל שאלה ופניה מוזמנים ליצור קשר עם עירית 050-725-8860 . גם ד”ר רייכמן ויעל האחות זמינות לכן – תרגישו בנוח ליצור עימן קשר.

—————————————————————

ממשיכים עם הזמנות קיטרינג לקהילה – להזמנת אוכל לחצו כאן. בכל שאלה בנושא מוזמנים לפנות לשירי שטיף 052-611-6512

רשימת הסדנאות לכל הגילאים מתמלאת כל יום – היכנסו והירשמו כאן – לא תצטערו

רישמו ביומנים – ביום שישי 27/3 בשעה 18:00 ניפגש לקבלת שבת בזום – פרטים בהמשך…

לסרטון מקסים ומרגש שהכין ניר מילר – יחד כל הדרך- לחצו כאן

מוזמנים לפנות לחברי אלינו בכל עניין:

צוות קורונה וצח”י

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן