25/05/2018 • מה קורה בבית

משולחן מנהל הקהילה

לחברים שלום

מצ”ב דיווח דו שבועי על הנושאים בהם אנו עוסקים בימים אלה:

  1. דיווח מס 2017 – שיטת המיסוי החדשה , אשר נכנסה לתוקף בשנת 2017 מחייבת התנהלות חדשה מול רשויות המס אשר משפיעה הן על החברים והן על הקיבוץ , מצורף מכתב לחברים בנושא – לצפיה לחץ כאן – חשוב מאוד לקרוא את המכתב ולהגיע לפגישה עם רואת החשבון של הקיבוץ – סילביה רוטברט – שתתקיים ביום ב’ 4.6.2018 בשעה 17:30 במועדון 60+
  2. העברת גביית הארנונה למועצה – בהתאם להחלטת הנהלת הקיבוץ, אנו מסיימים את ההערכות להעברת הגבייה למועצה. התהליך מתוכנן להתקיים ב7/2018 . המשמעות היא שבמקום שהקיבוץ יגבה את הארנונה מהחברים ויעבירה למועצה, הגבייה תעשה ישירות מול המועצה. השינוי כולל את כל הדיירים (חברים/תושבים) שמתגוררים בבית בקיבוץ ו/או משכירים עסקים בקיבוץ. לצורך כך אנו מתנהלים במקביל גם מול השוכרים העסקיים, ומול היורשים כדי שנוכל להסדיר את כל המבנים בקיבוץ לגבייה ישירה במועצה. לבירורים ושאלות ניתן לפנות לעירית ו/או למזכירות.
  3. צוות ציבורי לנוי – הצוות קיים פגישה ראשונה בה ביצענו תיאום ציפיות לעבודת הצוות וכן דיוק של הגדרת התפקיד, כעת אנו ניגשים לבחון את התכנון הכללי של הנוי הקיבוצי והתאמתו למטרות ולציפיות הציבור. פרוטוקולים מדיוני הציבורי הצוות יופצו לחברים.
  4. עונת הרחצה בבריכה – העונה תיפתח בשבוע הבא בתאריך ה 1/6. הבריכה כבר מלאה, המדשאות מוריקות ומזמינות ואנו עוסקים בהשלמת הבדיקות והאישורים של משרד הבריאות וכיבוי האש במסגרת רישיון העסק. נאחל שתהיה לנו עונת רחצה בטוחה ורגועה. לשעות פתיחה והנחיות לעונת הרחצה הקרובה שהופצו בשבוע שעבר מוזמנים ללחוץ כאן.
  5. לאחר עבודה של מספר חודשים צוות המבנה הארגוני מזמין אתכם לשמוע על התהליך והמסקנות ולשאול שאלות. השבוע יתקיימו שני מפגשים: מפגש ראשון יתקיים ביום שלישי ה 29/5 בשעה 17:30 במועדון 60+ והמפגש השני יתקיים ביום רביעי ה30/5 בשעה 20:00 בסילו. השתתפותכם חשובה.

שבת שלום,

אביב מן

מנהל הקהילה

————————————————————————————————-

מהנעשה בתרבות ובקהילה:

*לסיכום חג שבועות עם הצצה לתמונות ולסרטון הטקס בשדה מוזמנים לצפות כאן.

*מחר בערב, מוצ”ש, מוזמנים לסילו להקרנה של גמר ליגת האלופות משעה 21:30. מחכים לכם עם בירה צוננת.

*בתאריך 8/6 נצע לטיול אדום ומתוק לרמת הגולן לכבוד עונת הדובדבנים בהדרכת רוני ניר. לפרטים נוספים לחצו כאן. להרשמה מוזנים לפנות לרוני ושי.

*בשבועות האחרונים התחלנו לעבוד על הוצאה מחודשת של ספר טלפונים מעודכן. אנא הגיבו במייל חוזר על מספרי ניידים שהשתנו/נוספו וכתובות מייל. לצפיה בקובץ ספר הטלפונים לחצו כאן.

את התיקונים והפרטים החדשים, כולל משפחות חדשות, בבקשה שלחו לשי במייל [email protected]

או בהודעת וואטאפ חוזרת לשי או ללילך בטלפון 054-2642595 עד יום ראשון הקרוב.

*ב 30/6 בשעה 18:00 נקיים מפגש סוף שנת חוגים – שמרו את התאריך… פרטים בהמשך.

סופ”ש נעים

שי.

 

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן