25/09/2020 • עדכוני קורונה

עדכון לחברים בנושא הקורונה

ערב שישי , עם כניסת המדינה לסגר קורונה דור 2 אנו חוזרים לעדכון יומי לחברים.

מצב התחלואה בארץ זועק אלינו מכל מדיה אפשרית, יחד עם זאת אנחנו נמצאים בהתייצבות יחסית ובשליטה בהתפרצויות ברמת דוד.

קורונה בבית עיינות –

המצב בבית עיינות נמצא בשליטה – כמעט שבועיים אין נדבקים חדשים בקרב הדיירים. עם הזמן שעובר אנו מצפים כי גם הדיירים וגם הצוות אשר נדבקו ימצאו שליליים לקורונה ויוכלו לחזור לבית. הצוות עושה כל שביכולתו על מנת לעבור את התקופה ולהקל על הבידוד של הדיירים בבית, ויחד איתם אנו זוכרים ומשתתפים בכאב המשפחות שיקיריהן נפטרו. ומחזקים את אושרה רבן והצוות שעושים הכל על מנת להיטיב עם הדיירים.

מוזמנים לצפות בסרטון – חיבוק אוהב מרחוק – לכל הדיירים ולצוות בית עינות – לצפיה לחצו כאן

קורונה בקיבוץ –

משפחת יותם ורון קושניר – יסיימו את תקופת הבידוד בימים הקרובים ואנו תקווה לשוב ולראות אותם בשבילי הקיבוץ.

סגר כיפור –

עם הידוק הסגר, אנו נערכים לעמוד במגבלות החדשות ובמקביל לנסות לקיים פעילויות מותאמות ומוגנות אשר יאפשרו לשמור על “הבריאות הנפשית”.

פעילויות ההפגה לילדי הקיבוץ – אשר בוצעה בשבוע האחרון – תיסגר בהתאם להנחיות החדשות, ואנו מגבשים כעת מתווה מצומצם ומותאם יותר להגבלות החדשות – אשר יופעלו מיום שלישי 29/9.

השער ייסגר – בתקופת הסגר וכן תוגבל ההסתובבות של שוכרים חיצוניים ( עסקים ) בחצר המשק ובמיוחד במרכז הקיבוץ.

נושא אחרון לפני שעוברים לענייני שיגרה :

למרות שמגיפת הקורונה נמצאת בשיא של נדבקים – בחצר הקיבוץ עדיין אין הקפדה על ההנחיות – עטית מסיכות , שמירה על ריחוק חברתי והימנעות מהתקהלות.

אני חוזר ומתריע – ההבדל בין המצב הקיים בו אנו שומרים על שיגרה שפויה בתוך חצר המשק – לבין מצב של סגר פנימי הדוק הוא קטן מאוד והמצב שברירי למדי– גם סביבנו יש ישובים וקיבוצים שהגיעו ל-20 מאומתים ולמאות מבודדים. זה בידיים ובאחריות של כל אחת ואחד מאיתנו – וזה דורש מאיתנו כל-כך מעט אז בבקשה קחו אחריות ונהגו בזהירות.

מוזמנים לפנות לחברי אלינו בכל עניין ישירות ואו דרך השבילים:

אביב מן 052-5255658

שי בירן 052-8346805

רותם וקס 050-7258820

ומספר עדכונים שוטפים:

  • בחירת יו”ר חדש – התהליך נמשך. בקרוב יוצג האיבחון של חברת קמה להנהלות, ולאחריו נשלים את איתור המועמד/ ים והנושא יובא לאסיפה.

  • הכנות לחורף – כמשפט משחקי הכס winter is coming אנו נערכים לקראתו בשבועות הקרובים – גיזום עצים, פתיחת תעלות ניקוז וטיפול במקומות מועדים להצפות – בהובלת יוסי, ליאור ונמרוד.

  • שיוך – שלב המדידה וסימון העצים במסגרת סקר העצים שנדרשנו לעשות לצורך שמאות המגרשים, הסתיים וניתוח התוצאות והעברתם לרמ”י יתבצע בשבועות הקרובים. הדבר יאפשר התקדמות בתהליך לקראת קבלת השומות למגרשים.

  • בנייה בבוסתן – אנו חווים עיקוב באישורי הבנייה, עקב דרישה של המועצה לקבלת היתר בנייה על התשתיות שבוצעו ע”י הקיבוץ – הנושא ייפתר בשבועיים הקרובים וועדת יזרעאלים תחל בבדיקת התכניות שהוגשו ע”י המשפחות.

  • מזכירות בימי הסגר – משרדי המזכירות סגורים לקבלת קהל. יחד עם זאת אנו ממשיכים לטפל בנושאים השוטפים אם מהמשרדים ואם מרחוק. החברים מוזמנים להעביר אלינו פניות בטלפון ו/או במייל ואנו עושים מאמצים לטפל בפניות במהירות וביסודיות , עם זאת בעקבות המגבלות הטיפול עשוי להתארך במקצת ואנו מודים על הסבלנות.

  • חג סוכות מתקרב ואיתו אירועי החג שבשלבי בישול אחרונים – ובהתאם להנחיות המשתנות. שימרו לכם את 3/10 יום שבת הבא להפנינג שיגיע עד הבית ועוד אירועים – כל הפרטים בקרוב…

שבת שלום

אביב מן

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן