29/03/2020 • דיווחי קורונה

 

29 מרץ 2020

עדכון יומי בנושא הקורונה

מתחילים שבוע חדש, להלן העדכון היומי:

הזמנות מהבית: עלה לאוויר פרויקט רכישת מוצרים מבלי לצאת מהקיבוץ

רקע כללי – נכון להיום כ- 60% מקניות החברים מבוצעות מחוץ לקיבוץ ולא במרכולית.

כחלק מההערכות לסגר שעשוי להגיע בימים הקרובים וכן לצימצום המשלוחים ע”י הרשתות הגדולות – בעיקר לפריפריה -עסקנו בשבוע האחרון ביצירת פלטפורמה שהיעד שלה – להוריד את הקניות מחוץ לקיבוץ ל : 30% – 20% בלבד.

מדובר על אתגר סופר מורכב גם לוגיסטית וגם קהילתית. השבוע אנו מתחילים בפיילוט ראשון ממנו נלמד מה ניתן לשפר על מנת להגיע ליעד.

חשוב לנו גם שיתוף הפעולה שלכם וגם פידבק על רמת ואיכות השירות שאתם מקבלים מהספקים החדשים כדי שנוכל לתקן תוך כדי תנועה. לצפיה בכל האפשרויות ברכישות עד הבית – לחצו כאן

בנושא המרכולית – חשוב להבין שהמרכולית היא של כולנו , והמחירים גבוהים מעט מהרשתות הגדולות כיוון שאנו לא מקבלים את ההנחות שלהם, אגב אם נשווה את המחירים והמגוון למשלוחים הביתה – הפערים מצטמצמים משמעותית. אנו מתחייבים לבחון את הרווחים של המרכולית בסוף השנה, ובמידה והן יהיו גבוהים מהתכנית השנתית ( 30 אלף ₪ ) נביא להנהלה הצעה לחלוקת ריווחי המרכולית – דבר שיצמצם עוד את הפער מול המתחרים.

שמירה בשער: ממשיכים את שיגרת השמירה כבר כמעט שבועיים, מחויבות השומרים המתנדבים מחממת את הלב ומעוררת הערכה ואנחנו בהחלט חריגים בכל העמק. מוזמנים להמשיך להירשם כאן

נוי בשעת חירום : בימים האחרונים צוות הנוי מוצף בפניות חברים לעבודות שונות בשטחים הפרטיים.

ברצוננו להדגיש כי ככלל צוות הנוי מטפל בשטחים ציבוריים בלבד.

כידוע, זו עונה עמוסה במיוחד והצוות עושה כמיטב יכולתו לעמוד במשימות השוטפות. אי לכך ברצוננו לבקש שוב מהחברים לא להעמיס בבקשות על הצוות. זה מעמיד אותם במצב לא נעים. נצלו את זמן האיכות בבית לעבודה בגינה.

לפי מיטב המומחים זה מחזק את עמידות הגוף ומשחרר לחצים.

אביב נעים לכולם מוועדת הנוי

——————————————————————–

*שבוע מלא סדנאות מקוונות לפנינו – להרשמה לשלל הסדנאות לחצו כאן

ניתן להירשם גם ממש ברגע האחרון -כל שנדרש הוא לעדכן את לילי – 050-678-4537

ללוח אירועים וסדנאות מעודכן לחצו כאן

פתרון תשבץ ההיגיון שפורסם בשבוע שעבר זכו משפחת דגני – יעל וארנון בפיצה משפחתית. השליח בדרך אליכם:)

*הפקת סרטון חדש בקיבוץ. ביום רביעי בשעה 17:00 ניר לביא יעלה רחפן ברחבי הקיבוץ ויצלם משפחות בגינות פרטיות ועל הגגות.זה הזמן להתחיל להכין שלטי ענק, דגלים, תחפושות לקראת הצילומים… וכמובן שהכל בהתאם להנחיות.

*גיליון דפים הקרוב – פסח קורונה – פניה לחברים – את על הפרטים קראו כאן

מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין:

צוות קורונה וצח”י

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן