30/09/2016 • מה קורה בבית? (מורחב הכולל עדכונים מאביב מנהל הקהילה)

משולחן מנהל הקהילה:

לחברים שלום

החלטנו לנסות להרים דף מידע דו שבועי שינסה לרכז מידע שוטף על הנעשה בקהילה. הוא יגיע בנוסף לדפים ולא על חשבון, וינסה לתת עדכונים על קצה המזלג.

כללי: אנו נמצאים בתקופת מעברים – הקיץ הלוהט מפנה את מקומו לסתיו המרענן , היורה ( סוג של ) הגיע מוקדם יחסית וכולנו תקווה שתהיה לכולנו שנת משקעים ברוכה. החופש הגדול נגמר סוף סוף ושנת הלימודים נפתחה בהצלחה, וחגי תשרי באים עלינו לטובה – כבר מהשבוע הבא.

הנהלת הקהילה עסוקה בקידום מספר תהליכים מרכזיים:

שיוך הדירות – סיום הכנת החומרים להגשה למנהל מקרקעי ישראל – ההגשה נדחתה בחודש (לסוף אוקטובר) – מכיוון שלא הסתיימו תהליכים הקשורים בתב”ע החדשה. בנוסף נמשך תהליך הגביה של תשלומי האיזונים מהחברים החייבים, ושולם הסכום השני של האיזונים לחברים הזכאים.

תזכורת – הנחת המזומן בגובה 15% על תשלומי האיזונים, מסתיימת בתאריך 31.10.2016!!!

חלוקת רווחים – שיחת הקיבוץ שהתקיימה ביום ב’ האחרון אישרה את הצעת החלוקה של רווחי 2015 – חלוקה בגובה 2.065 מיליון ₪ . הכספים יועברו לחברים בתקציב ספטמבר.

מרכזון חדש – לאחר שתהליך בחירת הקבלן המבצע מטעם המועצה הסתיים אנו בהכנות לכניסה לפרוייקט. עבודות ההכנה לבניית המרכזון החדש – פירוק המבנה הישן , הסדרת מעגל התנועה – מתוכננות להתחיל בשבועות הקרובים. עם סיום ההכנות נכנס לתהליך הבנייה של המרכזון החדש.

מבנה חלופי זמני למרכזון – מכיוון שהמבנה הישן הינו רעוע ומסוכן חיפשנו פתרון חליפי עד הכניסה למבנה החדש. בעקבות שיתוף פעולה עם התרבות הוחלט כי המרכזון יועבר למחסן התרבות ליד המזכירות. עבודות ההכנה של המבנה נמצאות בעיצומן על מנת להפוך את מחסן התרבות לבית חם לדור העתיד של הקיבוץ…

רשת ביטחון לסיעוד – התקנון המוצע הגיע לדיון ראשון בהנהלת הקיבוץ, התקנון בא למנוע מצב בו חבר ותיק שלא יכול להרשות לעצמו ביטוח סיעודי במחירים הגבוהים הקיימים בשוק, יימצא את עצמו בלי יכולת לממן טיפול סיעודי הולם. הערכה היא כי אחרי החגים נוכל להתחיל להציג את ההסדר לחברים. לקראת אישור באסיפה ובקלפי.

תקנון קליטה – צוות אד הוק שהוקם לצורך עדכון התקנון הישן ( 2006 ) הצוות כלל את תרצה שפיץ, חנה קנריק, רועי רבן, שרון ורדי, אביב בארי, אורי נקש ויולית חונה. הצוות עבד עם ליווי משפטי של עו”ד אריק בלפר המלווה אותנו גם בנושא השיוך. לפני שבועיים התקיימה פגישה אחרונה של הצוות לגיבוש התקנון, ואנו מעבירים אותו לאישור הנהלת הקיבוץ, האסיפה והקלפי.

זהו להפעם. ניפגש בדף מידע הבא. שנה טובה ומתוקה – וניפגש בקבלת החג ביום שבת, בגינה הקהילתית.

אביב מן – מנהל הקהילה

——————————————————————————————————————

עדכוני תרבות וקהילה:

מיד לאחר החגים (1/11/16) נכנס לפרוייקט התקנת רשת נגד יונים באולם הספורט. בשורה מבורכת לאור מצב המגרש בחודשים האחרונים. נמשיך לעדכן בעניין

בתקופה הקרובה יפורסם סקר שרות של בעלי תפקידים בקיבוץ. נשמח לשיתוף פעולה מכל החברים.

מרכזת את מקבץ האירועים הקרובים בביתנו:

כבר הערב, יום ו’, נחגוג במסיבת ריקודים בדשא חדר אוכל החל מ 22:00 . בואו לקבל בשמחה את השנה החדשה. לפרסום לחץ כאן

מחר, יום שבת נפגשים בגינה הקהילתית בשעה 16:00 לסדנת עפיפונים וב 17:00 הרמת כוסית וטקס לקראת השנה החדשה. נציין התחלות חדשות רגע לפני השנה שמגיעה. לפרסום לחץ כאן

ביום חמישי ה 6/10 בשעה 17:00 שעת סיפור וחניכת “עץ המוצצים” בחורשת הפיקוסים. לילדי גן (קטנים וגדולים). לפרסום לחץ כאן

בערב כיפור, יום שלישי ה 11/10 נתייחד עם זכר החברים כיד המסורת. פרטים בהמשך. כולם מוזמנים.

סוכות . לפרסום לחץ כאן

15/10 קישוט הסוכה בשעה 17:30 בדשא חדר אוכל וב”אושפיזין” בסילו בערב שכולו יצירה עצמית “open mic”. יש עוד מקום ליוצרים נוספים – מוזמנים לקחת חלק בערב מרגש. לפרסום לחץ כאן.

16/10 ערב חג. ארוחת חג בשעה 18:30 וטקס חגיגי בשעה 19:30. עלות מנה לחברים בהרשמה מראש בלבד 35 ש”ח (אורחים 40 ש”ח). ניתן להירשם כאן או אצל דנה קושניר/ליאת מלכי/שי בירן

18/10 מופע מוזיקלי לכל המשפחה בסוכה. מוזמנים!

22/10 שבת משפחתית של כייף בחורשת הבונקרים. יציאה באופניים בשעה 9:30 ממגרש הספורט. פרטים בהמשך…

*אנחנו זקוקים למספר מתנדבים בהקמות ועזרה נקודתית בסוכות – צרו קשר עם שי או דנה. נשמח מאוד!

כפי שאתם וודאי רואים שבועות עמוסים בכל טוב מצפים לנו – מקווים לראותכם

מאחלת לכולנו שנה טובה, שנת עשיה, שנה חיובית ובעיקר בריאה!

שי

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן