30/10/2020 • עדכוני קורונה ועוד

עדכון לחברים בנושא הקורונה

ממשיכים להיות ירוקים ויחד עם המדינה מתחילים לחזור לשגרה ולשפיות.

מערכת החינוך ממשיכה לחזור לשיגרה

בגיל הרך – ממשיך בעבודה סדורה – מכיוון שאין דרישה לקפסולות – ניתן לנהל את הפעילות כמעט כמו בשיגרה.

חינוך חברתי – ביום ראשון חוזרים ללימודים כיתות א-ד , ולרקפת ( א-ב ) מצטרף גם שחף ( ג-ד ) שחוזרים לפעילות סדירה. כולנו תקווה שבתקופה הקרובה נוכל להחזיר גם את נשר ( ה-ו ) לפעילות סדירה. לבנתיים מתקיימת הפעלה יומית לכל כיתה בנפרד למשך שעה וחצי ביום.

סיכום אסיפה בזום לאישור דוחות 2019

האסיפה התקיימה ביום שני ( 26/10 ) – דוחות 2019 הוצגו ע”י רו”ח עוזי רטנר מברית פיקוח, באסיפה נכחו כ- 30 חברים – כ-10 חברים יותר מאסיפות רגילות לאישור הדוחות הכספיים. הדוחות אושרו אך עם זאת בעקבות התוצאות הכלכליות הלא פשוטות של 2019 – הפסד של כ-1.8 מיליון ₪ – עלתה דרישה לפעולות נחושות לשיפור המצב.

הנהלת האחזקות מסיימת בימים אלה תהליך לקביעת קריטריונים לבחירת השקעות שיביאו לפיתוח עסקי ולצמיחה מחודשת של עסקי הקיבוץ. עם בחירת היו”ר החדש נפעל לגיבוש תכנית אסטרטגית לקיבוץ שתבטיח את החוסן הכלכלי לשנים רבות. וכמובן הנושא יהיה מרכיב מרכזי בתכניות השנתיות ל-2021 אשר מגובשות בימים אלה.

ביצוע אספות בזום

ההתרשמות מהאסיפה האחרונה היא כי ניתן לקיים אסיפה בצורה טובה באמצעות הזום , ומכיוון שמתחילים להיצטבר לא מעט נושאים להכרעת ההנהלה, נקיים בשבועות הקרובים עוד מספר אסיפות בזום – במידה וההנחיות יאפשרו נעבור לסילו בכפוף למגבלות.

בחירת יו”ר חדש

התהליך התעכב מעט בגלל בעיה רפואית של טל ( מש”א ) שנאלצה לעבוד מהבית בשבועות האחרונים. בימים האחרונים סיימנו לבחור את צוות האיתור המתחדש – שרון ו, רועי ר, שי ב, ודן ב – ובשבועות הקרובים יחלו הראיונות בתקווה לסיים את הבחירה בדצמבר – ינואר.

רמת דוד קורונה free -ממשיכים להיות נקיים מקורונה בקיבוץ – וחשוב להמשיך לשמור על הכללים – עטיית מסכות , שמירה על ריחוק חברתי והימנעות מהתקהלויות.

שבת שלום

אביב מן

————————————————————————————————————-

עדכוני תרבות וקהילה:

רמת דוד הצטרפה לאתגר הצעדים המועצתי – מיום ראשון מתחילים ללכת, לספור צעדים ולדווח עליהם בכל יום.

מה נדרש כדי להצטרף לאתגר? להתקין אפליקצית ספירת צעדים ובכל יום לדווח על מספר הצעדים היומי – לדיווח לחצו כאן. מי שרוצה עזרה בדיווח/התקנת אפליקציה מוזמן לפנות להגר מן 052-300-0388 או נופר פורקש 050-667-4255. *בכל יום בשעה 20:00 נצא לצעידה משותפת – בואו יחד ננצח. לכל פרטי האתגר לחצו כאן

מוזמנים מחר – יום שבת – להצטרף לסדנת בניה בעץ עם דולב מור בגינה הקהילתית. משעה 11:00 – כולם מוזמנים.

התרמת דם – ביום ראשון 1/11 משעה 16:00 תתקיים התרמת דם במבואת חדר האוכל. בהרשמה מראש בלבד.

מוזמנים להירשם כאן – בואו להציל חיים

ביום רביעי 11/11 בשעה 20:30 יתקיים מפגש בזום עם נציגי ביטוח הבריאות של הקיבוץ – הביטוח החקלאי – להסבר על פוליסת הביטוח לה זכאים החברים -מומלץ ללמוד ולממש את הזכויות וההטבות בפוליסה.רישמו ביומנים – לינק ישלח בהמשך כמובן.

בתקופה הקרובה יפתח במתחם הקרמיטקס – חוץ מחדר כושר – גם מחסן בגדים (לקטנים ולגדולים) וחפצים – שם זמני.

לכן גם הועברה המחסניה ממשכנה הקבוע. מי שיש לו בגדים וציוד שאין לו בו צורך מוזמן ליצור קשר עם סיגלית סלע. אנחנו גם מחפשים מתנדבים להצטרף לצוות – מוזמנים ליצור קשר עם סיגלית 050-765-3788. הפתיחה בקרוב.

מודל ההפעלה יהיה תשלום סימלי על הבגדים/חפצים – כאשר הכסף שיצבטר יתרם לפרוייקטים חברתיים נבחרים.

שבת שלום

שי

 

התחברות אל האתר
דילוג לתוכן